Дослідження: електромобілі майже на 70% чистіше автомобілів з ДВЗ

1

Вийшло чергове дослідження від ICCT (The international council on clean transportation), яке порівнює життєвий цикл все типів автомобілів: звичайних, всяких гібридів і «електричок»

Результати показують, що навіть вже зараз, викиди протягом терміну служби повністю електричних автомобілів середнього розміру значно нижче, ніж у порівнянних автомобілів з бензиновим двигуном

Як показано на малюнку нижче, повністю електричні автомобілі мають набагато менший вуглецевий слід, ніж зіставні автомобілі з бензиновим двигуном: 66% -69% в Європі, 60-68% в США, 37% -45% в Китаї, і 19-34% в Індії :

Крім того, як відомо, багато країн все більше і більше використовують ВДЕ. Це більшою мірою піде на користь електромобілям, оскільки вони використовують вироблену в країні електроенергію для зарядки. Таким чином, у міру того, як країни продовжують декарбонізацію, відмінності в викидах протягом життєвого циклу між електромобілями і бензиновими автомобілями будуть збільшуватися.

Аналіз життєвого циклу проводився окремо для декількох континентів і країн: Європи, США, Китаю та Індії. У сукупності на ці ринки припадає близько 70% світових продажів легкових автомобілів. У дослідженні оцінюються поточні і передбачувані майбутні викиди парникових газів на кожному етапі життєвого циклу транспортних засобів і палива, від видобутку і обробки сировини через переробку і виробництво до експлуатації та утилізації. На додаток до глобального масштабу, дослідження є методологічно комплексним і дозволяє оцінити всі відповідні типи двигунів, включаючи гібридні електромобілі (PHEV), а також різні види палива, включаючи біопаливо, водень і електрику.

Крім того це дослідження намагається бути якомога ближче до реального життя:

– Воно враховує середню вуглеродоємність (викиди CO2) паливно-електричних сумішей, включаючи біопаливо і біогаз. Грунтуючись на встановлених принципах, він враховує зміни углеродоемкості протягом терміну служби транспортних засобів.

– Воно також враховує реальне споживання палива і енергії, а не просто покладається на офіційні значення випробувань. Це особливо важливо для оцінки викидів парникових газів від всяких гібридів. Тому що для гібридів все виглядає дуже красиво на папері, а потім їх ніхто не заряджає, тому що ніде або лінь.

– Воно використовує останні дані про виробництво промислових акумуляторів і оцінює їх регіональні ланцюжка поставок. Це призводить до значно більш низьким викидів при виробництві акумуляторів, ніж в попередніх дослідженнях.

– Воно враховує короткостроковий потенціал глобального потепління через витік метану з природного газу. На відміну від інших парникових газів, метан в перші 20 років після викиду вносить в глобальне потепління в кілька разів більший внесок, ніж відображає 100-річний потенціал глобального потепління.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяФотографії про “кладовища електромобілів” виявилися міфом
наступна статтяАвтозавод ЗАЗ випускатиме автобуси Mercedes-Benz

1 коментар

  1. Подождем немного, и окажется, что утилизацию аккумуляторных батарей (старых) намного затратней и экологически невыгодна.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я