Екран Panasonic попередить про велосипедистів і мости

0
101

У системах з доповненою реальністю підказки і попереджуючі символи накладаються на поле зору людини так, що доповнюють об’єкти зовнішнього світу. Компанія Panasonic в цій області працює давно, а тепер зробила ще один крок вперед.

Електронний гігант Panasonic представив на шоу CES проекційний дисплей з доповненою реальністю. Цією темою займалося чимало компаній. Можна згадати такі різні фірми, як Nissan і Skoda, Mercedes-Benz і JLR. Відмінність нового проекту від аналогів – різноманітність сценаріїв, в яких дисплей виводить на скло необхідні символи і підказки.

Система показує написи і різні знаки в ближньому і дальньому полі зору водія, виходячи з дорожньої ситуації (тут задіяні елементи штучного інтелекту). Завдяки оригінальній оптиці вона має роздільну здатність 4К і великим розміром картинки. Вона відстежує погляд водія і бере до уваги свідчення тривимірного радара. Дату серійного випуску пристрою фірма не вказала, але представники розробника відзначили, що налагодити його – цілком реально.

Система виділяє рамками об’єктів що раптово з’являються, змінює підказки навігації з синіх на червоні, якщо потрібно пригальмувати, виділяє пішохідні переходи, підказує, куди їхати на розв’язці, виділяє кольором велосипедистів, позначає габаритну висоту моста, шукає вільні місця для паркування.

Серед проектів компанії, пов’язаних з автомобільною галуззю, є платформа SPYDR, необхідна для контролю за цифровим кокпітом. Платформа підтримує одночасну роботу до 11 екранів в салоні, серед яких і той самий проекційний екран з доповненою реальністю, а ще розподіляє різний контент по різних місцях в машині, в тому числі аудіо та відео. Також фірма представила камери навколишнього огляду з бездротовою передачею сигналу, електронну систему управління підвіскою (спільна робота з Fox). У проектів Панасоніка існує своя версія зв’язку автомобіля з інфраструктурою (V2X). Зрозуміло, Panasonic продовжує розвивати і напрям тягових батарей.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

10 + 12 =