Українські експерти розповіли, на яких авто в Україні найчастіше скручують пробіг

0
будуть штрафувати за скручений спідометр

Ринок вживаних автомобілів – це справжнє мінне поле для потенційних покупців, насамперед, через проблему скручування пробігу

Скручування пробігу, також відоме як «змотування», «підмотка» або шахрайство з показниками одометра – незаконна тактика, яка застосовується багатьма продавцями. Про це нам розповіли експерти сайту carvertical.

У такий спосіб вони намагаються занизити реальний пробіг автомобіля. Як бачимо з вищенаведеної діаграми, найпопулярніші бренди автомобілів найчастіше наражаються на небезпеку скручування пробігу.

Більше половини випадків змотування одометра припадає на вживані автомобілі BMW

Корегування пробігу дозволяє продавцеві ввести покупця в оману, змусивши його заплатити необґрунтовано високу ціну за автомобіль, який перебуває в поганому стані. До того ж, у подальшому покупець може зіткнутися з необхідністю витратити тисячі доларів на ремонт автомобіля.

BMW – поза конкуренцією, саме у авто цієї марки найчастіше скручують пробіги (51%). Далі йде Audi (10%), а на третьому місті – Volkswagen (9%). За ними йдуть Mercedes-Benz (5%), Skoda (3%), Ford (3%), Volvo (2%) і Opel (2%).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяНайбільший автоконцерн Китаю пообіцяв 100 автомобілів різних моделей на електротязі через п’ять років
наступна статтяПоліцейські Київщини перекрили канал викрадення автомобілів, які в подальшому переправлялись для розукомлектації на Житомирщину. Відео

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я