Volvo переймає досвід Tesla: електромобілі компанії будуть продаватися тільки через інтернет

0
187

До 2025 року електрична лінійка Volvo виросте з одного до семи моделей. Зліва вгорі показаний XC40 Recharge, а наступний компакт 40-ої серії дебютує сьогодні. «Абсолютно нове сімейство» вирішено продавати виключно в мережі.

Компанія Volvo Cars офіційно підтвердила, що планує до 2030 року стати чисто електричним брендом, поступово відмовляючись від автомобілів з ДВЗ, включаючи гібриди.

Нові закони і розширення зарядної інфраструктури, на думку шведів, «прискорять прийняття електрокарів споживачами».

«У машин з ДВЗ немає довгострокового майбутнього», – заявив технічний директор Хенрік Грін.

«Майбутнє Volvo Cars визначається трьома стовпами: електрикою, Інтернетом і зростанням», – додав комерційний директор Лекс Керсемакерс.

«Замість того щоб вкладати кошти в неперспективний бізнес [ДВЗ], ми вважаємо за краще інвестувати в майбутнє: в електрику і онлайн. Ми хочемо стати лідером в швидко зростаючому електричному преміум-сегменті », – резюмував Хокан Самуельсон.

Поряд з онлайн-продажами повинні розвиватися сервіси підписки на електрокари, об’єднані під маркою Care by Volvo. Пропозицій по підписці побільшає, а користуватися нею буде зручніше.

Оскільки всі канали продажів Volvo обмежуються Інтернетом, нова комерційна стратегія означає вкладення «значних коштів» в онлайн-майданчики, починаючи з флагманського магазина volvocars.com. Компанія обіцяє «радикально спростити пропозицію продуктів» і використовувати «прозорі моделі ціноутворення». При покупці через Інтернет до електрокару буде додаватися «пакет послуг», до складу якого техобслуговування, гарантію, допомога на дорогах, страховку (якщо потрібна) і комплекти для домашньої зарядки.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

7 + fourteen =