Французька компанія Peugeot запускає лінійку байків

1
109

Незабаром кількість мотоциклів підрозділу Peugeot Motorcycles збільшиться

Так, індійська корпорація Mahindra, яка працює з Peugeot Motorcycle, збирається продемонструвати сім нових байків в період з 2021 по 2023 рік.

Є плани відносно значного підвищення виробничих стандартів, а стилістика байків Peugeot Motorcycles буде кардинально переглянутися і зорієнтована на молодь. Відзначається, що сімейство скутерів поповниться моделлю, яка отримає двигун на 300 – 400 куб. см. Кажучи про мотоцикли, то перезапущена марка покаже 300-кубовий байк з дизайном, що базується на прототипах серії P2X 2019 року.

Архітектура, яку розробили для цього мотоцикла, надасть можливість створення і байків з агрегатами іншого об’єму – від 125 до 500 куб. см., інформує в суботу, 19 вересня портал Motociclismo. Спочатку мотоцикл буде орієнтований на ринок Азії, а після цього він стане доступний і в других державах.

Французька компанія Peugeot запускає лінійку байків

 

1 коментар

  1. Світовий автопром то мріі…поки в украіні автопромом буде керувати уродженець Колхіди Васадзе з його ЗАХИШЕНИМ ДЕРЖАВОЮ АВТОПРОМОМ СКАЖЕНИМИ МИТАМИ –то нащо нам це =нам навіть мріяти про це непотрібно

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

6 + 16 =