Французький Ліон отримає нові двосекційні швейцарські електричні тролейбуси з можливістю підзарядки під час руху

0
122
Фото: прес-служба компанії SYTRAL

У французькому місті Ліон почали роботу перші двосекційні тролейбуси швейцарського виробництва Hess

Почалися поставки першої партії з 34 тролейбусів зі збільшеним автономним ходом моделі “Hess lighTram 19 DC” для французького міста Ліон. До травня 2021 року місцева влада планує повністю укомплектувати новими тролейбусами маршрут C13 для підвищення провізної здатності.

В даний час проходить тендер на закупівлю 155 нових тролейбусів, що проводиться спільно оператором громадського транспорту Ліона TCL і компанією CYTRAL. Вони повинні володіти технологією IMC (in-motion charging) – фактично, відому як автономний хід від акумуляторів з можливістю підзарядки під час руху під тролейбусної контактної мережі.

З 155 замовлених тролейбусів 102 буду зчленовані 18- або 19-метрові, ще 53 – звичайні 12-метрові.

Французский Лион получает новые швейцарские троллейбусы

Тролейбусний парк Ліона налічує 126 автобусів, один з яких – новий “Hess lighTram 19 DC”. Переважна більшість – 54 зчленованих 18-метрових і 64 одиночних низькопольних тролейбусів “Irisbus Cristalis ETB”, випущених в 2000-2010 рр., А також 7 тролейбусів “MAN” з низьким рівнем підлоги 1999 року випуску. Таким чином, нові тролейбуси в перспективі не лише замінять частину старіших на тролейбусних лініях, а й витіснять дизельні автобуси з деяких маршрутів.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

6 + 9 =