GMC не запропонує викуп дилерам за продажі електромобілів, як це зробив Cadillac

0

Половина всіх дилерів GMC просто не продаватиме Хаммер

Часи змінюються в автомобільній промисловості, і деякі дилерські центри, схоже, не хочуть еволюціонувати. Минулого тижня ми дізналися, що майже 20 відсотків дилерських центрів Cadillac прийняли викуп, щоб відмовитись від бренду, замість того, щоб робити необхідні оновлення для продажу електромобілів. GMC також має електромобілі в розробці, але за моделі вантажівок / позашляховиків GM, мабуть, не має наміру пропонувати таку ж угоду викупу своїй дилерській мережі.

Нагадаємо: 150 дилерів Cadillac відмовляться від продажів моделей марки через електромобілі

Про рішення GMC повідомляють Automotive News з посиланням на віце-президента з продажу Buick-GMC Duncan Aldred . Він каже, що GMC не буде слідувати стратегії, подібній до Cadillac. Оскільки Хаммер, як очікується, буде нішевим автомобілем із низьким обсягом, додаткові витрати на обладнання та навчання для електромобілів можуть бути важкими для виправдання невеликих дилерських центрів.

Без двигунів внутрішнього згоряння електромобілі потребують значно менш регулярного технічного обслуговування, а при меншій кількості рухомих частин, швидше за все, буде значно менше механічних несправностей. Основне джерело прибутку від посередництва не від продажу нових автомобілів, а від запчастин та сервісного обслуговування. Нинішня модель дилерів у США насправді не змінилася з моменту винайдення автомобілів, і дилерам мало стимулів продавати електромобілі, якщо ця модель не розвиватиметься.

Hummer є дуже дорогим малонішовим автомобілем, дилери GMC не продадуть багато. Cadillac Lyriq повинен бути більш загальнодоступним, але він все ще був недостатньо прибутковим для того, щоб можна було зупинитися понад 150 дилерів Caddy. Однак це все короткострокові рішення, що приймаються власниками автосалонів. Зміна парадигми від викопного палива до електроенергії, ймовірно, також призведе до зміни парадигми в традиційній дилерській моделі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяНа Буковині слідчі поліції розслідують обставини аварії, у якій травмувалася малолітня дитина
наступна статтяВознесенські правоохоронці встановлюю обставини ДТП, у якій зазнали травмувань двоє жінок-пішоходів

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я