Готуємо кондиціонер автомобіля до зимового періоду – основні правила

0
231

Фахівці компанії Bosch пояснили, як правильно користуватися кондиціонером в холодну пору року

Кондиціонери для автомобілів потрібно використовувати в першу чергу для спекотних днів року. Але взимку про них забувати також не варто. Важливо підготувати кондиціонер для зими та іноді його вмикати. Це допоможе налагодити роботу агрегату  в майбутньому.

Чи потрібно вмикати автомобільний кондиціонер взимку?

Системні вузли кондиціонера звичайно потребують мастила. Найкраще працює холодоагент, який циркулює по трубі кондиціонера. Якщо система буде стояти без діла, то конденсат просто почне стікати вниз, а всі деталі залишаться без захисту. Наступне вмикання працюватиме на суху, а це загрожує деталям.

Для чого потрібен кондиціонер взимку?

готуємо кондиціонер до зими

Взимку повітря ясна річ охолоджувати не потрібно. Але з його допомогою можна легко вирішити інші питання та проблеми, які актуальні в холодний сезон. Зараз йде мова саме про запотівання скла в автомобілі.

З якою періодичністю кондиціонер необхідно вмикати взимку?

Кондиціонер рекомендовано вживати кожні 2 чи 3 тижні, але не рідше одного разу на місяць. Це можна робити і не на довгий час – кількох хвилин буде повністю достатньо. За цей час мастило на деталях відновиться. Але, важливо пам’ятати, що перед тим, як все увімкнути, треба дуже добре прогріти в салоні повітря.

Як підготувати до зими кондиціонер?

Генеральний огляд – це те, що треба зробити до настання холодів. Якщо ж цього не зробити, то в машині на всіх пристроях, фільтрах почнуть розмножуватися бактерії, та грибок. А це говорить про те, що при першому підключені в теплу пору року ви відчуєте не свіже повітря – а дещо інше і набагато гірше.

засмічені фільтри також потрібно міняти – ви попередите неприємний запах літом

За допомогою антисептиків, різних аерозолів і тому подібних спреїв більшість власників автомобілів намагається вирішувати проблеми запаху неприємного характеру. В разі профілактики вони підходять ідеально, але на жаль, всього спектру проблем не вирішують. Наприклад, засмічений отвір випарника дренажного типу ніяк не можна прочистити спреєм. Тому, кожен рік, краще один, або два рази, змінювати фільтри, та чистити кондиціонер.

аерозолі та антисептики не врятують ситуації – кондиціонер потрібно доглядати вчасно

Якщо просто дотримуватися нескладних правил, які були описані в даній статті, то ви зможете бути впевненими, що кондиціонер буде працювати взимку ідеально, перезимувавши з ним можна точно так же зустріти весняне та літнє тепло.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

seventeen + 18 =