Українські інженери з Дніпра створили унікальний всюдихід-амфібію Atlas

0
901
Atlas - український всюдихід
Atlas - український всюдихід

Він може перевозити до 12 людей та плавати на воді. Над автомобілем працювали два роки.

Всюдихід завершив етап випробувань і почалося виробництво першої партії – отримав пневмопідвіску з гасителями коливань, низький центр тяжіння, кліренс у 58 сантиметрів, блокування диференціалів та систему керування обома парами коліс, що дозволяє йому долати будь-яке бездоріжжя.

Про це повідомили на сторінках порталу Atlas .

Atlas - український всюдихід
Atlas – український всюдихід

За бажанням всюдихід можна обладнати під будь-які цілі та задачі. У ньому можна перевозити 12 людей, розмістити ноші або перевозити 1500 кг вантажу.

Нагадаємо: За 65 тисяч гривень в Україні створили дешевий електромобіль

Виробники зазначають, що він простий в управлінні та будь-яка людина з навичками керування автомобілем з механічною КПП без проблем зможе ним керувати, тому що в “Атласа” така ж система керування. Привід у нього – 4х4, а основний орган управління – кермо.

Машина за рахунок системи повороту обох пар коліс керується дуже легко та має хорошу маневреність. Радіус розвороту моделі менше, ніж у легкового автомобіля.

Atlas - український всюдихід
Atlas – український всюдихід

Також у автомобіля великий міжсервісний інтервал, що робить його одним із найнадійніших всюдиходів у своєму класі. Він потребує технічного обслуговування раз на 200 мотогодин. За словами розробників, прототип пройшов 5000 км з максимальним навантаженням без жодних поломок.

Вага Atlas – 2200 кг. Він може розганятися до 60 км/год, а по воді плисти зі швидкістю 7 км/год. Крім того, всюдихід має три режими роботи чотирьох поворотних коліс. Ще однією особливістю є те, що вона не вимагає транспортування і може їздити на дорогах загального користування.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

20 − ten =