Great Wall Steed 5 без подушок безпеки та ABS отримує 0 зірок під час аварійного випробування

0
264
Great Wall Steed 5 для Африки
Great Wall Steed 5 для Африки

Це майже 2021 рік, але все ще є транспортні засоби без найосновніших характеристик безпеки

В рамках ініціативи «Більш безпечні авто для Африки» Global NCAP вирішив піддати пікап китайського виробництва краш-тестові і подивитися, як він пройде. Зрозуміло, що обрана для оцінки версія була найосновнішим рівнем комплектації, оскільки вона робить водія та пасажирів найбільш вразливими у разі аварії.

Це може бути несподіванкою – адже у 2021 рік Great Wall Steed 5 для Південної Африки початкового рівня взагалі не має подушок безпеки. Мало того, йому також бракує функцій безпеки, які існували вже давно, таких як антиблокувальна гальмівна система (ABS) та електронний розподіл гальмівної сили (EBD).

Відео говорить само за себе, випробування на переднє зіткнення зі швидкістю 64 км / год (40 миль / год) показує, як голова манекена забивається в кермо. Як би відсутності подушок безпеки було недостатньо, аналіз після аварії показав деформацію в салоні та рух керма. Глобальний NCAP “ставить питання, чи зможе подушка безпеки запобігти серйозним травмам водія” через ці дві кричущі проблеми.

Тривожний краш-тест має схожий результат для Nissan NP300 Hardbody, що продається в Південній Африці. Цей теж отримав нульову зірку, коли його тестували близько двох років тому, показуючи “високу ймовірність небезпеки для життя в результаті аварії”.

Повертаючись до Great Wall Steed 5, вам може бути цікаво, скільки він вартує, враховуючи відсутність будь-яких сучасних функцій безпеки. У своїй конфігурації ціна  починається з 202 900 південноафриканських рандів (ZAR), що дорівнює трохи більше 13 000 доларів США (майже 11 000 євро) за поточним курсом обміну. Вам доведеться піднятися до версії SX для подвійних подушок безпеки та ABS (з EBD) або вибрати нещодавно запущену версію безпеки, яка додає ці основні системи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

one × two =