Група Volkswagen задумалася про продаж марки Lamborghini

0
195

У минулому році Lamborghini реалізувала 4554 машини, і близько 60% продажів припало на Urus. Днями кросовер отримав дизайн пакет Graphite Capsule (на фото). Кузов забарвлюється в чотири матових відтінки з яскравими акцентами чотирьох кольорів.

Група Volkswagen прагне зробити Lamborghini «більш незалежним підрозділом» і обговорює з потенційними інвесторами публічне розміщення акцій виробника спорткарів на фондовій біржі (IPO). Як повідомляє Reuters з посиланням на два знайомих з ситуацією джерела, VW Group не буде повністю відмовлятися від Lamborghini (формально марка є частиною Audi) і збереже за собою контрольний пакет. Однак везти Lambo далі на собі група не хоче, тому вивчає партнерство, реструктуризацію та інші варіанти, включаючи частковий продаж.

Поряд з 16 кольоровими комбінаціями «Графіт Urus» пропонується випускні патрубки з чорною хромованою обробкою і 23-дюймові диски Taigete з помаранчевими, жовтими або зеленими вставками. Тим самим Graphite Capsule відкриває нові можливості персоналізації.

В оформленні інтер’єру «Графіту» (доступно чотири конфігурації) використані темний алюміній і матове вуглеволокно. Яскраві вкраплення повторюють колір вставок на кузові. Вентильовані сидіння, оббиті алькантарою, вважаються «ексклюзивно. опцією».

Рішення VW Group очікується у середині листопада, коли керівництво і спостережна раду VW Group повинні затвердити п’ятирічний план. Третє джерело Reuters говорить, що майбутнє трьох брендів (Lamborghini, Bugatti і Ducati) вже обговорювалося на засіданні ради тиждень, після якого шеф Lambo Стефано Доменікалі покинув компанію. Нібито бос VW Group Герберт Дісс до кінця року оголосить про «важливі кроки».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

sixteen − thirteen =