Hyundai розробить автопілот за допомогою квантового комп’ютера

0

Новий партнер допоможе корейському автовиробнику покращити не лише батареї для електрокарів.

Hyundai Motor оголосила про розширення співпраці із компанією IonQ. Партнери запускають новий проєкт, в рамках якого квантове машинне навчання використовуватиметься для класифікації зображень та розпізнавання 3D-об’єктів.

Надалі корейський автовиробник сподівається застосувати результати роботи для вдосконалення власної технології автономного водіння. Ідея в тому, що принцип квантового паралелізму в теорії дозволяє обробляти значно більші обсяги інформації, ніж ті, з якими здатні впоратися класичні комп’ютери – а саме це, серед іншого, потрібне для створення повноцінного автопілота.

Пітер Чепмен, президент і гендиректор IonQ: «Ми раді розширити партнерство з Hyundai Motor і зайнятися ще одним з ключових аспектів мобільності майбутнього… І ми очікуємо, що квантові комп’ютери в майбутньому стане невід’ємним інструментом у розробці нових транспортних рішень».

Фірма IonQ позиціонується як лідер у сфері квантових обчислень. Пару місяців Hyundai домовилася з нею про співпрацю, мета якої – створити ефективніші – у плані ємності, термінів експлуатації та кількості циклів зарядки/розрядки – акумулятори для електромобілів.

У випадку з автопілотом передбачається використовувати комп’ютер IonQ Aria з продуктивністю 20 алгоритмічних кубитів – один з найпотужніших на ринку.

При цьому сама Hyundai ще восени представила комерційний електромобіль для роботи безпілотних таксі, побудований на основі моделі Ioniq 5. Він відповідає передостанньому, четвертому рівню автономності за класифікацією Товариства автомобільних інженерів (SAE).

У недалекому майбутньому безпілотниками стануть і «цивільні» моделі бренду: на це явно натякають концепти Hyundai Seven.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяКросовер Lexus RZ 450e: потужніший за Toyota і Subaru, але далекобійність не вразила
наступна статтяHyundai змінила дизайн Ioniq 6 до прем’єри

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я