Японська тюнінг-компанія представила свою версію спорткара Toyota Supra

0
29
Toyota Supra

Зміни торкнулися тільки зовнішнього вигляду автомобіля. Однак всі нововведення були протестовані з точки зору аеродинаміки.

Майстри з японського тюнінг-ательє Blitz представили тюнінговану версію автомобіля Toyota Supra. Офіційні знімки і подробиці були оприлюднені в п’ятницю, 21 серпня. Тюнінг-пакет торкнувся зовнішній вигляд автомобіля – відзначимо появу оновленого переднього бампера, спліттера, а також заднього дифузора і спойлера на багажній кришці. Майстри зазначають, що всі елементи пройшли випробування з точки зору аеродинаміки, тому в плані управління і швидкості новинка не стане гірше.

Також на дверях і крилах з’явилися додаткові бічні накладки, які надають машині додаткової естетики. Для виготовлення елементів тюнінг-пакету використовувалися пластик і карбон. Тож не дивно, що за ціною такі варіанти сильно відрізняються – так, за класичний варіант заднього спойлера доведеться заплатити 187 тис. Ієн (131 тис. Рублів), а аналогічний карбоновий елемент буде коштувати вже 330 тис. Ієн (232 тис. Рублів).

Повний комплект оновлень із пластику обійдеться в 1 100 000 ієн, а карбоновий тюнінг-пакет коштує вже 1 540 000 ієн. При цьому при виборі карбонових елементів доведеться отримувати додатковий дозвіл на їзду по дорогах загального користування.

Японские тюнеры представили свою версию спорткара Toyota Supra
Toyota Supra

Тюнінг-ательє Blitz показала свою версію Toyota Supra

Японские тюнеры представили свою версию спорткара Toyota Supra
Toyota Supra

Тюнінг-пакет може бути виконаний з пластика або з карбону

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

2 × 3 =