Інженери Frod показали фари, які вказують водієві майбутній поворот. Відео

0

Інтелектуальне світло (зліва) завчасно показує водієві майбутній поворот. Справа, для порівняння, звичайні фари. Термін впровадження розробки в серію компанія, однак, не позначила.

Слідом за предиктивним круїз-контролем, завчасно знижує швидкість перед вигинами траси, і предиктивної зміною передач в індустрії почали поширюватися системи інтелектуального головного світла, здатні висвітлювати повороти не тільки, коли водій повернув кермо, але ще до цього моменту, при наближенні до заокругленню шосе. Прототип такого «розумного світла» розробило відділення Ford Research and Advanced Engineering Europe.

https://www.youtube.com/watch?v=xjkhsQtEV_Y

«Водіння в темряві, особливо на незнайомій дорозі, може бути напруженим. Але що якщо просто їхати, слідуючи за головним світлом? » – пояснює компанія основну ідею розробки.

Інтелектуальне фари використовують дані про точне місцезнаходження машини з GPS і карти з точною геометрією траси, а також враховують траєкторію і швидкість автомобіля, щоб розрахувати точний кут відхилення променя. Він висвічує поворот (а також можливі об’єкти на дорозі начебто велосипедистів) заздалегідь, змінюючи положення пучка в міру проходження віражу. Якщо в картах немає потрібних відомостей, електроніка покладається на положення керма і свідчення камери (відхиляти промінь з урахуванням дорожньої розмітки та знаків фордівці навчилися ще три роки тому).

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЗвягельська поліція розслідує травмування двох підлітків у ДТП
наступна статтяЯким чином холості оберти можуть нашкодити бензиновому двигуну

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я