Toyota покаже на шоу SEMA360 різновиди моделі Supra. Відео

0
307

В американській дрифт-серії на цій Supra від GReddy Performance і Ken Gushi Motorsports їздить Кеншіро Гуси, який в 16 років став наймолодшим учасником гоночних змагань D1 Gran Prix в Японії і Formula Drift в Штатах.

Найцікавіший варіант спорткара Toyota Supra – тарга. Правда, фотографій автомобіля поки немає, а замість них підготували відеотізер з комп’ютерним зображенням відкритої версії. А от інші Супри для SEMA360 до прем’єри готові. Найменше в технічному плані змін у машини, яку вручну розписав художник Микола Склейтер, відомий під псевдонімом Ornamental Conifer. Британець завдав на кузов яскраві вирази, які повинні нагадувати про Supra різних поколінь.

Toyota GR Supra Sport Top отримає двосекційний знімний верх з композитних матеріалів, який можна буде скласти в багажне відділення. До слова, Supra була і раніше.

Решта робіт прийшли до нас з чемпіонату Formula Drift. Над білою трьохдверкою GReddy Performance Formula D GR Supra в обвісі Pandem Rocket Bunny працювали гоночна команда Ken Gushi Motorsports і ательє GReddy. Автомобіль з рядною «шісткою» 3.0 отримав турбокомпресор BorgWarner EFR 9280, випускну систему Sean Adriano Racing, гоночний 38-літровий паливний бак Radium Engineering, а також колеса Rays Gram Lights 57DR. Тяга на задню вісь йде через шестиступінчасту секвентальну коробку передач Samsonas, а для кращих розваговки і охолодження інженери перенесли радіатор в задню частину автомобіля.

Спорткар Papadakis Racing Rockstar Energy Drink Toyota GR Supra укомплектований випускною системою Kelford Cams і алюмінієвим впускним колектором Mountune, створеним на 3D-принтері. На моделі Ornamental Conifer GR Supra техніка стандартна – агрегат I6 3.0 розвиває 387 к.с. і 499 Н / м.

В американських змаганнях Formula Drift також візьме участь Papadakis Racing Rockstar Energy Drink Toyota GR Supra. Мотор B58, відомий по автомобілям BMW, доповнений BorgWarner EFR 9280, клапанним механізмом Supertech Performance, форсунками Injector Dynamics, кованими шатунами Brian Crower, поршневими кільцями JE Pistons, а також паливними насосами і фільтром AEM. В результаті жовта Supra від команди Papadakis Racing може похвалитися віддачею 1047 сил і тисяча двісті тридцять один Н /м. А побачити ці дріфткари можна на заключному етапі змагань Formula Drift сезону 2020 року, що пройде в Ірвіндейл (штат Каліфорнія) з 20 по 22 листопада.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

15 + six =