Італійський суперкар Maserati MC20 отримав крутий звук вихлопу

0
29

Завдяки закордонному Youtube-блогеру Supercar Blondie, на якому ми з вами вперше можемо почути звук вихлопу нового італійського суперкара Maserati MC20. Крім того, блогер дає нам можливість ближче познайомитися з автомобілем

У MC20 “зовсім мало”, чим можна захоплюватися. Крім того факту, що це перший суперкар італійського автовиробника за останні 15 років, його 3,0-літровій двигун Nettuno V6, який також є розробкою інженерів компаній, розташований за сидіннями. Таким чином, це середньомоторний автомобіль.

Знову ж, у Nettuno (так вирішили назвати цей двигун) є багато особливо, наприклад, у нього є кілька фішок від тих двигунів, які Використовують в гоночних болідах Формули 1. MC20 розвиває біля 621 кінськіх сил (729 Нм), що дозволяє суперкару розганятися за 2,9 секунди до швидкості в 100 км / год і розвивати максимальну швидкість в 323 км / год.

Легка конструкція суперкара MC20, яка виготовлена з вуглецевого волокна, важить лиш 1 500 кг. При цьом суперкар демонструє кращі в своєму класі співвідношення потужності до ваги – 2,3 кг на одну кінську силу.

Якщо ви хочете почути, як звучить двигун Nettuno V6, відео ви можете почути на цій сторінці, де відображена його робота.

Інша частина відео надає нам “швидкий погляд” на новітній флагман італійської компанії, показуючи нам, як виглядає суперкар за 210 000 доларів. MC20 з’явиться на ринку в наступному році.

Італійський суперкар Maserati MC20 получил крутий звук Вихлоп

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

seven − five =