Які автомобільні гаджети ні в якому разі не можна вставляти в прикурювач

0

Автомобільних комплектуючих, які живляться від бортової мережі авто, сьогодні досить. Однак є такі прилади, підключати які можна тільки до спеціальної розетки. Прикурювач для них не призначений.

Магазини автозапчастин пропонують покупцям широкий перелік різного роду гаджетів: від антирадарних приймачів і пилососів до невеликих чайників. Такі девайси отримують круглий штекер, який при бажанні можна під’єднати до прикурювача. Однак робити це забороняється, оскільки працювати гаджети повинні від стандартної автомобільної розетки.

Дізнатися до прикурювача легко: у першого на кришці нанесено значок запаленою сигарети. Розетку ж маркують блискавкою. Принцип роботи прикурювача полягає в наступному: за кілька секунд тут розжарюється спіраль, а потім відключається. Для тривалих навантажень такий електроланцюг не підходить.

Якщо прикурювач буде працювати годинами, то можна спалити запобіжник або залишитися без опцій, які працюють з ним на одній шині. Ось і виходить, що включати в прикурювач енергоспоживаючі гаджети забороняється. Якщо ж прилад відрізняється високим енергоспоживанням, то негативні наслідки для авто можуть бути ще серйозніше – існує ризик пожежі. Не варто забувати, що прикурювач ніколи не відключається. Якщо залишити працює гаджет в авто, він негативно позначиться на ресурсі акумулятора.

До суду часто подаються позови від автовласників, які розраховують отримати компенсацію за пошкоджене під час пожежі авто. Однак замість грошей позивачі отримують відмову. Використовувати прикурювач не за призначенням забороняється, а гарантія на пошкодження проводки не поширюється. Навіть при зарядці смартфона слід використовувати розетку.

Так що, якщо ви плануєте користуватися в машині різного роду девайсами, при замовленні авто слід оплатити установку розеток в салоні, якщо вони не входять в перелік доступних опцій. Прикурювач в цій справі не помічник.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяВ Україні в коробці продають новий ЛуАЗ за 9500 доларів США
наступна статтяЧому не можна сідати за кермо в кросівках чи кедах

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я