Колишній бос BMW M показав M4 із прозорим капотом

0

У процесі роботи над новим поколінням спорткара М4 розглядалися різні цікаві налаштування, у тому числі оригінальний капот, що відкриває поглядам частину двигуна. Автомобіль із таким капотом показав своїм передплатникам колишній бос підрозділу BMW М Маркус Флаш.

Нестандартний капот Маркус Флаш опублікував на своїй сторінці Instagram. Між двома смугами із вуглецевого волокна знаходиться логотип М, через який спостерігачі можуть зазирнути у моторний відсік.

У капот інтегровані дві карбонові напівпрозорі панелі, а між ними виконано вставку у формі фірмової емблеми підрозділу у вигляді літери М з косими рисками. Вона виготовлена із прозорого композиту та дозволяє побачити кришку двигуна, на якій написано BMW M Power.

У капот інтегровані дві карбонові напівпрозорі панелі, а між ними виконано вставку у формі фірмової емблеми підрозділу у вигляді літери М з косими прорізами.
Маркус Флаш раніше очолював підрозділ M, а з 2021 року він є одним із топменеджерів Rolls-Royce. Він брав безпосередню участь у створенні спортивного автомобіля M4. Використання прозорих елементів у конструкції капота не нова. У минулому кілька виробників суперкарів пропонували можливість оцінити красу двигуна, не піднімаючи капота, наприклад, на Chevrolet Corvette ZR1 шостого покоління.

Chevrolet Corvette ZR1 шостого покоління з прозорим капотом
Нагадаємо, що нове покоління BMW M4 було представлене в 2020 році, причому вперше покупці отримали можливість замовити варіант з повним приводом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяНульове розмитнення авто можуть скасувати з 1 липня: що відомо
наступна статтяУ Нідерландах показали дуже ощадливий сонцемобіль

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я