Компанія Lexus натякнула на поповнення в модельному ряду

0
Деталь на тізері ідентична кришці від мотора V8 5.0 2UR-GSE, але це ніяк не гарантує, що під нею прихована дійсно «вісімка»

Автовиробник поділився зі спільнотою Lexus Enthusiast тизером нової моделі, але не супроводив його поясненнями

Шильдик F Sport на кришці мотора каже, що мова йде про «заряджену», спортивну версії Лексуса. Зауважимо, що просто пакет F Sport, який змінює зовнішній декор, сидіння, колеса і шини, під капотом ніяким шильдиком не відображається. Значить, в даному випадку це дійсно більш потужна модифікація. І, схоже, перед нами нова версія седана IS четвертого покоління. Якраз в минулому році в американському патентному офісі USPTO був зареєстрований товарний знак IS 500.

Варіації з приставкою F Sport до імені у Лексуса IS є і зараз, але вони засновані на модифікації IS 350

Гіпотетичний поки що IS 500 F Sport повинен по потужності зайняти місце між нинішнім IS 350 (V6 3.5, 315 л.с., 380 Н • м) і прийдешнім топовим IS F (V8 5.0, 481 л.с., 535 Н • м ), який очікується в листопаді. Відповідно, можливих варіантів силової установки для «п’ятисотого» небагато. Найбільш логічний і ймовірний – твінтурбошестірка 3.5 як у седана LS 500. На L-Есе вона видає 422 к.с. і 600 Н • м, а на IS 500 може показувати зіставні або дещо менші значення. Сенсу в дефорсованій п’ятилітровій «вісімки» від «повноцінного» IS F ми не бачимо. А наскільки прогнози виправдані, ми можемо зрозуміти найближчим часом, оскільки сильно тягнути з прем’єрою компанія не буде.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

fourteen − 10 =