Китайська компанія Nio знайшла унікальний спосіб зробити електрокари дешевше

0

Автомобілі бренду будуть продаватися без акумуляторів, які є найдорожчими компонентами таких машин. АКБ можна буде взяти в оренду. У Nio вже порахували, яку суму можна буде на цьому заощадити.

Китайська компанія Nio заявила про можливе зниження вартості своїх електричних автомобілів. Для цього машини бренду будуть продаватися без акумуляторних батарей, що дозволить знизити вартість машин на 15-25% в залежності від моделі та комплектації. Для експлуатації подібних авто акумулятори можна буде взяти в оренду. Для цього компанія створює новий продукт під назвою «акумулятор як послуга» (BaaS).

Для порівняння кросовер Nio ES6 зараз пропонують за 49 700 доларів, а версію без акумулятора можна буде купити за 39 600 доларів. Повну версію Nio ES8 можна купити за 65 100 доларів, а за варіант без АКБ дилери будуть просити 55 000 доларів. Орієнтовна вартість оренди акумулятора вже відома – за нього будуть просити близько 140 доларів на місяць. У Nio на території Китаю є 143 станції, які можуть забезпечити швидку заміну акумуляторів. Для повної заміни потрібно всього 3 хвилини.

У наступному році в експлуатацію введуть ще 300 таких станцій, тому швидкий монтаж при оренді АКБ не стане проблемою.

Також в Nio планують незабаром вийти на зарубіжні ринки, а дебютними стануть країни Європи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЗD-номерний знак порушує ПДР України: який штраф загрожує водіям
наступна статтяІндійський позашляховик Force Gurkha отримав нову начинку в старій обгортці

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я