Компанія VW найближчим часом розпочне випробування парку самохідних мікроавтобусів ID Buzz, обладнаних Argo AI

0
ID Buzz
ID Buzz

До 2025 року Volkswagen планує створити набір ідентифікаторів, що керують автомобілем

Volkswagen розпочне випробування автономного сервісного центру Argo AI у Німеччині протягом найближчих кількох місяців з метою запуску автономної комерційної служби доставки та надання спільних послуг до 2025 року.

Німецький виробник використовуватиме власні ID.Buzz фургони, оснащені технологією американської компанії Argo AI. І Volkswagen і Ford підтримують апаратне та програмне забезпечення для створення автономних технологій автомобілів, слідуючи глобальному альянсу двох автовиробників, який також включає спільний доступ до платформ для наступних поколінь Amarok і Ranger.

Argo вже кілька років випробовує свої автономні транспортні засоби в Сполучених Штатах, хоча ця остання розробка дозволить Volkswagen розміщувати технології п’ятого покоління на німецьких дорогах протягом усього північного півкулі влітку – або взимку в Австралії.

На початку цього року Argo та VW розробили прототип, який використовував архітектуру електричного автомобіля MEB VW під існуючим транспортером T6. Він включав LIDAR, радар та камери, які дозволяють ШІ «бачити» навколишнє середовище та планувати наступні кроки. За словами засновника та генерального директора Argo Брайана Салескі, це дає можливість автоматизованого водіння на низьких та високих швидкостях.

“Ми будуємо наші технології та співпрацюємо з Volkswagen таким чином, щоб нас дійсно відрізняти від того, що роблять інші”, – сказав Салескі. “І ми думаємо, що це насправді ставить нас у змогу забезпечити безпечний, розумний та масштабований продукт, щоб забезпечити автономне водіння”.

VW має намір ввести автофургони ID.Buzz наступного покоління у свій автопарк Moia в Гамбурзі, Німеччина. На сьогоднішній день Moia експлуатувала парк електромобілів, який обслуговував три мільйони клієнтів. Однак наступна мета – переробити ці поїздки в автономний досвід.

Зрозуміло, що оснащені технологією Argo технології ID.Buzz працюватимуть на рівні четвертого рівня автономності, що означає, що водіям не доведеться торкатися керма, але транспортні засоби можуть працювати автономно лише за певних умов. Volkswagen поставив собі за мету привезти ці автономні посвідчення автофургонів ID.Buzz до 2025 року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я