Компанія Peugeot презентувала новий електричний вен E-Traveller. Фото

0

Новий PEUGEOT E-TRAVELLER є ідеальним компаньйоном для всіх клієнтів-професіоналів, які шукають транспортний засіб, здатний з комфортом перевозити велику кількість пасажирів та їх багаж під час тривалої подорожі.

Адже Новий PEUGEOT E-TRAVELLER доступний у двох варіантах довжини кузова – стандартний (4,98 м) або подовжений (5,33 м) – завдяки чому він пропонує дуже просторий салон та місткий багажник. При цьому будь-який кузов має висоту близько 1,90 м й це означає, що Новий PEUGEOT E-TRAVELLER має безперешкодний доступ до більшості підземних паркінгів.

Новий PEUGEOT E-TRAVELLER: готовий для задоволення щоденних потреб та задач

Новий PEUGEOT E-TRAVELLER ідеально підходить для професійних пасажирських перевезень: готелі, шатли, таксі тощо. Адже вен PEUGEOT E-TRAVELLER має просторий салон на 5-9 місць (залежно від версії) та пропонує високий рівень комфорту й широкі можливості трансформації простору. Комплектація VIP вирізняється особливою конфігурацією 4-місного салону: незалежні сидіння, зручна посадка, розкішне оздоблення, додаткове обладнання для максимального комфорту – кондиціонер, тоновані вікна, панорамний дах тощо.

Новий PEUGEOT E-TRAVELLER дуже практичний та легко адаптується до виконання різноманітних задач. Адже цей електричний вен пропонує розсувні рухомі сидіння, розкладні столики для пасажирів другого ряду сидінь, вбудовані сонцезахисні шторки від сонця та багато іншого. Крім того, він ідеально підходить для активного відпочинку завдяки системам Advanced Grip Control та Hill Assist Descent Control, що покращують всюди-прохідні якості на слизьких поверхнях: пісок, багнюка, сніг.

Спільним для всіх версій Нового PEUGEOT E-TRAVELLER є надзвичайно великий внутрішній простір, який не вимагає жодних компромісів з акумулятором – останній компактно розташований під підлогою. Залежно від версії, Новий PEUGEOT E-TRAVELLER може перевозити до 9 осіб та запропонувати об’єм багажника до 1 500 літрів; або перевозити 5 осіб та запропонувати об’єм багажника до 3 000 літрів; або перевозити 2-3 особи (залежно від конфігурації переднього ряду сидінь) та запропонувати максимальний корисний об’єм до 4 900 літрів.

Спираючись на силу своїх вже відомих переваг, тепер Новий PEUGEOT E-TRAVELLER робить наступний крок і готовий запропонувати ще більш високий рівень зручності, безпеки, ефективності.

Ще більше привабливості: сучасна елегантна зовнішність

Новий PEUGEOT E-TRAVELLER ідеально втілює розуміння елегантного та комфортного транспорту для перевезення великих груп пасажирів. Усе завдяки зміненій зовнішності та салону…

Нова передня частина

Електричний вен PEUGEOT E-TRAVELLER отримав новий фірмовий дизайн Бренду PEUGEOT: змінена решітка радіатора з новим логотипом по центру, оновлені та повністю світлодіодні фари, культовий дизайн бамперу з трьома смужками «сліди кігтів». Зміни дизайну також сприяють покращенню безпеки та аеродинаміки, що позитивно впливає на загальну ефективність.

Повністю нова передня панель

Цифрова панель приладів та великий центральний сенсорний екран гарантують безпеку та практичність у повсякденному використанні. Нове кермо не лише гарно виглядає, але також може бути оснащене підігрівом. З’явилося більше відділень для зберігання дрібних речей – наприклад, у верхній частині панелі приладів та на центральній консолі. Нарешті, в салоні відтепер встановлено новий компактним джойстик e-Toggle для керування трансмісією – дуже зручний та практичний у щоденному використанні.

Більш вишукане та елегантне оздоблення

Салон Нового PEUGEOT E-TRAVELLER відтепер став ще більш елегантним та вишуканим завдяки використанню нової тканини для оздоблення сидінь або навіть перфорованої шкіри (залежно від версії), а також дякуючи новим декоративним елементам Liquid Palladium на бокових панелях.

Ще більше емоцій: сучасні технології – для відчуття комфорту та безпеки
Нове обладнання PEUGEOT E-TRAVELLER покращує щоденний комфорт та безпеку для водія й пасажирів. Наприклад…

Нова повністю цифрова 10-дюймова панель приладів

Відтепер 100% цифрова та повно-кольорова панель приладів доступна для всіх версій Нового PEUGEOT E-TRAVELLER. Сучасна цифрова панель приладів пропонує розширені можливості персоналізації, може відображати потоки енергії та статус заряджання акумулятора, надає зручний доступ до необхідної інформації, а також демонструє вказівки навігаційної системи.

Новий великий центральний 10-дюймовий сенсорний екран

Новий PEUGEOT E-TRAVELLER пропонується з кольоровим 10-дюймовим сенсорним дисплеєм HD-формату, який дозволяє зручно керувати аудіо-системою, онлайн-навігацією, різноманітними додатковими функціями.

Широкий перелік систем допомоги водію

Електричний вен PEUGEOT E-TRAVELLER пропонує багато сучасних систем допомоги водію, що позитивно впливають на безпеку та комфорт під час довгих подорожей. Особливо варто відзначити розпізнавання дорожніх знаків, попередження про втому водія, підтримку смуги руху, автоматичне екстрене гальмування з функцією розпізнавання пішоходів та велосипедистів, обмежувач швидкості тощо. Завдяки використанню адаптивного круїз-контролю, багато систем допомоги водію були вдосконалені або отримали розширені можливості роботи.

Ще більше техно-досконалості – ще більше ефективності

Новий PEUGEOT E-TRAVELLER може запропонувати збільшений запас ходу – тепер до 350 км на одному повному заряді акумулятора. Крім того, електричний вен PEUGEOT E-TRAVELLER вирізняється й іншими вагомими перевагами.

Достатня потужність та вибір між трьома режимами руху

Електромобіль PEUGEOT E-TRAVELLER пропонує електромотор з максимальною потужністю 100 кВт (136 к.с.) та максимальним крутним моментом 260 Нм – цього достатньо як для активного старту з місця або прискорень, так і для досягнення максимальної швидкості 130 км/год. Також він пропонує три різні режими водіння: режим ЕСО для максимального запасу ходу; режим POWER для максимальної продуктивності та потужності за умови повного навантаження; режим NORMAL для збалансованих налаштувань під час щоденного використання.

Два варіанти акумуляторів з різною ємністю та запасом ходу

Щоб задовольнити будь-які потреби професійних водіїв-перевізників, Новий PEUGEOT E-TRAVELLER пропонує покупцям на вибір дві акумуляторні батареї. Так, акумулятор ємністю 50 кВт*год. з номінальним запасом ходу до 224 км (комбінований цикл WLTP) ідеально підходить для повсякденного міського та близько приміського використання. Подолати більшу відстань допоможе більший акумулятор ємністю 75 кВт*год., який забезпечує номінальний запас ходу вже до 350 км (комбінований цикл WLTP).

Система рекуперації енергії під час гальмувань

Для оптимізації дистанції пробігу та збільшення запасу ходу, Новий PEUGEOT E-TRAVELLER має рекуперативну гальмівну систему, яка дозволяє збирати та накопичувати енергію під час сповільнень/гальмувань. Водій може обирати один з трьох рівнів інтенсивності роботи системи рекуперації – керування здійснюється за допомогою пелюстків, розташованих під кермом.

Швидкі та ефективні варіанти заряджання акумулятора

Завдяки вбудованому однофазному зарядному пристрою потужністю до 7,4 кВт або трифазному зарядному пристрою потужністю до 11 кВт (опція), електромобіль PEUGEOT E-TRAVELLER може швидко та ефективно заряджати власний акумулятор в залежності від можливостей електричної мережі змінного струму. Також доступна функція «швидкої зарядки» постійним струмом з потужністю до 100 кВт.

Прогнозований час заряджання акумулятору складає:

– Від публічної зарядної станції потужністю 100 кВт – близько 38 хвилин для підзарядки акумулятора 50 кВт*год. в межах від 5% до 80% максимальної ємності; близько 45 хвилин для підзарядки акумулятора 75 кВт*год. в межах від 5% до 80% максимальної ємності.
– Від зарядного пристрою типу Wallbox потужністю 11 кВт – повна зарядка акумулятора 50 кВт*год. за допомогою бортового зарядного пристрою потужністю 11 кВт буде займати 4 години 50 хвилин; повна зарядка акумулятора 75 кВт*год. за допомогою бортового зарядного пристрою потужністю 11 кВт буде займати 7 години 30 хвилин.
– Від зарядного пристрою типу Wallbox потужністю 7,4 кВт – повна зарядка акумулятора 50 кВт*год. за допомогою бортового зарядного пристрою потужністю 7,4 кВт буде займати 6 години 43 хвилини; повна зарядка акумулятора 75 кВт*год. за допомогою бортового зарядного пристрою потужністю 7,4 кВт буде займати 11 години 20 хвилин.

Також Новий PEUGEOT E-TRAVELLER пропонує сучасні технології зв’язку, що дозволяють завжди буди в режимі «онлайн». Наприклад…

– Доступні мультимедійні системи PEUGEOT i-Connect® або PEUGEOT i-Connect® Advanced, обидві дуже сучасні. Так, система PEUGEOT i-Connect® пропонує можливість підключення смартфонів за протоколами Apple CarPlay та Android Auto. Система PEUGEOT i-Connect® Advanced додатково може запропонувати онлайн-навігацію TomTom. Оновлення систем здійснюється «по повітрю».
– Передбачено можливість бездротового підключення смартфонів за протоколами Apple CarPlay та Android Auto, що дуже зручно.
– Передбачено бездротовий зарядний пристрій для смартфонів, що розташований на центральній консолі.
– Передбачено більшу кількість портів та розеток: два порти USB-C на передній панелі, два порти USB-C на другому ряду сидінь, дві розетки за напругою 12 В.

Українських покупців також чекає оновлення Нового PEUGEOT TRAVELLER з доступними двигунами внутрішнього згорання. Адже Бренд рухається в ногу з часом, аби цілком відповідати на запити клієнтів. Презентація PEUGEOT E-TRAVELLER в Україні очікується всередині 2024 року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяУдар по водіях: чому дорожчає автомобільне пальне?
наступна статтяBMW виготовила у Німеччині свій останній двигун V8

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я