Корпус морської піхоти США використовуватиме гідропланери для виконання бойових завдань

0

Морські планери асоціюються з такими видами дозвілля, як подорожі островами та курортний транспорт. Однак вони також можуть відігравати ключову роль в оборонній логістиці. Корпус морської піхоти США з огляду на подібні можливості інвестував у проект зі створення морських планерів, які використовуватимуть військовослужбовці в морських умовах.

Морські планери – це літальні апарати на підводних крилах, які використовують підводні крила для відриву від води та ковзання на високих швидкостях. Ці нові електричні літаки поєднують у собі високу швидкість літака з низькими експлуатаційними витратами човна.

Гідропланер пропонує переваги транспортування на надмалих висотах з нульовим рівнем викидів без необхідності використання злітно-посадкових смуг або спеціальних споруд. Він може використовувати існуючі доки та гавані як посадкові та злітні майданчики.

Вони зможуть заповнити прогалину в Міністерстві оборони США щодо високошвидкісної, недорогої, малопомітної, незалежної від злітно-посадкової смуги мобільності у прибережних районах та виконувати низку завдань. Морські планери можуть виконувати різні завдання для Міністерства оборони, такі як перевезення військ та вантажів, створення передових базових операцій та забезпечення зв’язку.

Гідропланер Viceroy від REGENT – це модель, яка може перевозити 12 осіб або 500 кг корисного навантаження на відстань до 587 км на одному заряді батареї. У міру вдосконалення акумуляторних технологій компанія прагне досягти запасу ходу з нульовим рівнем викидів у 2890 км у найближчому майбутньому. також розвідку. Можливості гідропланера REGENT принесуть успіх», – сказав генерал у відставці Роберт Неллер, який служив у Корпусі морської піхоти.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяSmart анонсував нові електричні моделі, включаючи заміну знятому з виробництва fortwo. Фото
наступна статтяSHANE – перший у своєму роді концепт двоколісного електромобіля

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я