Lamborghini Huracan Super Trofeo EVO2 удосконалив оперення. Відео

0

Історія монокубку Super Trofeo почалася в 2008 році. Тоді для власної серії, яка в підсумку здобула статус міжнародної, було побудовано спеціальне купе на базі Gallardo

Привід залишили повним, тим самим позбавивши автомобіль можливості брати участь в інших змаганнях типу GT3. Згодом італійці одумалися, а останні гоночні сезони відповідних класів проводяться на моделі Huracan Super Trofeo EVO. Версія EVO2, як зрозуміло з назви, покликана змінити покоління, але продавати колишню машину не обов’язково – відділення Lamborghini Squadra Corse вишле власникам перших EVO комплект оновлення.

Проводячи презентацію будь-якої гоночної новинки, відділення Lamborghini Squadra Corse дуже любить публікувати статистичні дані. Наприклад, з 2009 року в чемпіонаті Super Trofeo взяло участь 950 пілотів, а в квітні 2021-го фахівці зібрали чотирьохсотий автомобіль серії.

Шестипоршневі супорти Brembo спереду і чотирьохпоршневі механізми ззаду збільшилися в розмірах, що дозволяє використовувати більш ефектні колодки. Передній диск підріс до 390 мм. Спереду машина виділяється новим бампером і ефектним пращурами в стилі моделі Sian.

Частина перед повітрозабірником під дверима знову змінила дизайн – від характерного крильця вирішено було позбутися. На задніх крилах тепер теж є углепластіковиє «зябра», а корми виставила функціональну частину напоказ ще більше. Задня оптика покликана нагадати про купе Countach.

Після зміни генерації нових сил в двухдверка чи не з’явиться – атмосферне V10 5.2 видає все ті ж 620 «конячок», а тяга йде на задню вісь через шестиступеневу секвенталку X-Track. До слова, ювілейне видання Super Trofeo EVO 10th Edition могло похвалитися 630 силами (570 Н • м). Насправді вся суть поновлення полягає в модернізованих аеродинаміці і гальмах, а також заміні пластикових панелей кузова на композитні. Публічний дебют новинки відбудеться в найближчі дні на другому етапі серії Super Trofeo Europe на французькій трасі Поль Рікар. Залікові кола автомобіль почне збирати з 2022 року. Ціни – від € 250 000.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяРедуктори та електродвигуни для підіймально-транспортного обладнання
наступна статтяАвтозавод Volvo вперше став «кліматично нейтральним»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я