У компанії Land Rover натякнули на випуск нового пікапа Defender

0
254

Директор автомобільних програм марки Land Rover Нік Коллінз заявив, що пікап на базі «другого» Дефендер «технічно можливий», оскільки заміна рамної конструкції на несучий кузов «Не накладає ніяких структурних обмежень»

Більш того, менеджер визнав, що «існує достатній споживчий попит», який виправдовує повернення вантажівки. «Ми завжди говорили, що новий Defender буде сімейством», – підкреслив Коллінз. Мовляв, пікап з’явиться не завтра, але компанія уважно стежить за сегментом.

Пікапами були і попередники Дефендера, і він сам в першому поколінні. На фото показаний особливий Defender, побудований підрозділом SVO для 24-го фільму про Джеймса Бонда «007 Спектр» (2015).

Якщо Defender Pickup буде побудований, його чекає лінійка Hard Top (на фото праворуч). Навряд чи поряд з робочою конячкою з’явиться щось подібне концепту DC100 Sport (2011).

Autocar вважає, що основою пікапа стануть виключно довгобазні дефендери 110 і 130 (останній ще не дебютував). Нова стратегія Reimagine зобов’язує Land Rover до випуску шести електромобілів з 2024 року. Появися пікап в їх числі, його конкурентами будуть Tesla Cybertruck, GMC Hummer EV, Rivian R1T, Bollinger B2 і Lordstown Endurance. При традиційному ДВЗ суперників має бути більше.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

ten + fourteen =