Льюїс Хемілтон переміг на гран-прі Бельгії

0

Британський пілот “Мерседеса” провів дуже впевнену гонку і ще сильніше зміцнив лідерство в загальному заліку.

У неділю, 30 серпня відбувся 7-ий етап чемпіонату світу в класі машин Формула-1. Гонка проходила на одній з наймальовничіших у світі трас Спа-Франкоршман в бельгійських Арденнах. Перемогу в гонці здобув шестиразовий чемпіон світу Льюїс Хемілтон на «Мерседесі», який стартував з поул-позишн. Британець впевнено стартував і лідирував до самого фінішу. Перша половина гонки запам’яталася появою машини безпеки на трасі через аварію Антоніо Джовінаццо і Джорджа Расселла. Однак на сильний розмін позиціями це не вплинуло.

Другу позицію зайняв Валттері Боттас з «Мерседеса», а замкнув трійку лідерів Макс Ферстаппен з «Ред Булл». Саме ця трійка гонщиків найчастіше виявляється на подіумі по ходу сезону. Теперь відрив Хемілтона від Ферстаппена виріс до 47 очків. Таким чином, сьомий чемпіонський титул британця все ближче. Краще коло гонки показав Даніель Ріккардо і заробив додатковий бал.

Відзначимо прекрасну гонку команди «Рено» – Даніель Ріккардо став 4-им, а Естебан Вікон перетнув фінішну лінію на 5-му місці. Слідом за ними розташувався Олександр Албон з «Ред Булл», який втратив 5-е місце на останньому колі в боротьбі з Естебаном Оконом.Ландо Норріс з «Макларена» провів спокійну гонку і перетнув фінішну лінію 7-м.

Деякі пілоти спробували альтернативну тактику – П’єр Гасли з «Альфа Таурі» стартував на жорстких шинах і перейшов на більш м’який склад вже в другій половині гонки. Першу частину гонки Гасли провів відмінно, відігравши 4 позиції, але машина безпеки трохи сплутала карти французу. Після прориву в кінці Гасли фінішував 8-им. За 1 коло до фінішу Гасли красиво випередив Ленса Стролла з «Рейсінг Пойнт» за рахунок більш свіжих шин. А ось у випадку з Серхіо Пересом команда «Рейсінг Пойнт» допустила тактичний прорахунок, які не покликавши мексиканця на піт-стоп під час машини безпеки. Перес йшов на м’якому комплекті шин, який швидко зносився, в результаті чого йому довелося заїжджати до механікам вдруге і прориватися крізь пелотон заново. В результаті Перес фінішував на 10-му місці і набрав всього 1 очко.

Гонка для «Феррарі» запам’ятається постійними тактичними помилками, а також спорами гонщиків з інженерами по радіо. Окремо варто згадати Кімі Райкконена на «Альфа Ромео», який провів непогану гонку, не дивлячись на фініш на 12-му місці. Траса в Бельгії є для фіна однією з улюблених – тут він перемагав 4 рази, проте зараз машина не дозволяє боротися за високі місця.

Льюис Хэмилтон победил на Гран-при Бельгии

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяВ інтернеті розповсюдили дебютні фотографії концепту мотоцикла Triumph Trident
наступна статтяВладислав Криклій та Джозеф Семсар обговорили подальшу співпрацю України та США з оновлення рухомого складу УЗ