В AMG повідомили, що продажі Mercedes призупинено через “питання якості”

0

Коли компанія вилучила свої моделі V-8 з пропозиції, вона згадувала питання відповідності та проблеми ланцюжка постачання. Тепер керівник AMG Філіп Шимер каже, що це питання якості.

Коли Mercedes раптово вивела переважну більшість своїх моделей V-8 з ринку США на майбутній модельний рік, це зробило щось не просто химерне в консервативному автобізнесі, а й нечуване в будь-якому секторі.

Речник Mercedes-AMG надав таку ретельно проаналізовану заяву:

“Пріоритетне зосередження компанії на дотриманні різних глобальних, зовнішніх та внутрішніх вимог, а також на ряд інших факторів, включаючи, але не обмежуючись проблемами у ланцюжку постачання, впливають на пропонування портфеля продуктів на різних ринках.

Однак перед Мюнхенським автосалоном IAA, Road & Track сіли з керівником Mercedes -Benz Top End Vehicle Group Філіпом Шимером. Шимер, який курує Mercedes-AMG, Mercedes-Maybach та G-клас, сказав, що він не може надати більше інформації, ніж ця офіційна заява. Попри це, його відповідь припускає іншу причину, ніж ми чули досі.

“Я не можу надати вам більше подробиць. Це питання якості. Ми оновлюємо наші транспортні засоби щороку, і нас не влаштовує якість. А для нас це перш за все якість. Тож ми повинні провести ще одне тестування, і це процес. Тож це залежить від моделі до моделі “, сказав Шимер, зазначивши, що V-8 S580 все ще пропонується в США.” Отже, це від автомобіля до транспортного засобу, від країни до країни ситуація різного типу. ”

На запитання, чи міг би він детальніше розглянути питання якості, Шимер прямо відповів: “Ні”.

Новий G-клас став масовим хітом для Mercedes, його список очікування розтягнувся далеко в майбутнє, а приклади на лоті несуть п’яти- і навіть шестизначні націнки. Призупинити його доступність, звичайно, дивно.

Попри це, питання якості не може повністю пояснити це. Тому що, хоча це було б природною причиною для автовиробника призупинити виробництво, це не пояснює, чому компанія — як підтвердив речник — розширює виробництво G-класу 2021 року, попри те, що G-клас 2022 року поза меню. Також не пояснюється, чому Aston Martin, який використовує 4,0-літровий V-8 Mercedes, підтвердив, що це не вплине на це. І це, безумовно, не пояснює, чому ця проблема відрізняється від ринку до ринку.

Обмеження ланцюжка постачання так само не можуть пояснити всю проблему, особливо з огляду на те, що це відбулося в основному без попередження, і компанія все ще постачає Aston Martin V-8. Це залишає кут дотримання, про що йдеться в офіційній заяві та коментарях Шимера. Більшість змін двигуна вимагають повторної сертифікації відповідних органів, що означає, що повернення автомобіля у продаж у разі несподіваної зміни може бути тривалим. Американська влада, зокрема, часто не поспішала сертифікувати транспортні засоби загалом, а особливо німецькі, через масштабні скандали з викидами. Це може бути найімовірніше пояснення.

Однак залишається одне тривале питання. Чому — якщо це бюрократична затримка або проста проблема ланцюжка постачання, що змушує пересертифікацію – Mercedes так непрозора щодо цього? Ми звернулися до автовиробника для подальших роз’яснень і оновимо, коли ми надішлемо вам відповідь.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяРідкісний екземпляр родстера Toyota MR2 продадуть в Японії
наступна статтяВ шатті Мічіган побудують дорогу-маршрут до озера Мічиган для власників електромобілів

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я