Mercedes відкликає більше одного мільйона автомобілів

0

Несправність функції екстреного дзвінка була виявлена ​​в США, але, ймовірно, це вплине і на європейські авто

Більше одного мільйона автомобілів Mercedes було відкликано в США, оскільки система, яка автоматично викликає аварійні служби, коли машина потрапила в зіткнення, може надати неправильну інформацію про місцезнаходження. Проблема може призвести до того, що авто швидкої допомоги добиратимуться до постраждалих автомобілів довше.

У США проблема зачіпає 1 292 258 автомобілів, вироблених з 2016 року, і охоплює широкий спектр моделей. У більшості випадків це має бути виправлено за допомогою ефірного оновлення програмного забезпечення системи eCall, однак власники також можуть відвезти свої машини до дилерських центрів, щоб там оновити програмне забезпечення.

Нагадаємо: Італійська компанія Ferrari відкликає понад 1000 машин 812 Superfast

Компанія Mercedes в Європі ще не надала жодних деталей моделей чи кількості автомобілів, які зазнали впливу, але підтвердила, що вона знаходиться в “тісному контакті з місцевою владою”.

Вважається, що несправність вперше виявилася на європейському транспортному засобі в 2019 році, і це підтверджується заявою компанії :

“Якість та безпека продукції є головним пріоритетом для Mercedes-Benz, і з цієї причини ми постійно контролюємо сервісні послуги у всьому світі”, – сказано в повідомленні.

Модуль зв’язку Hermes для системи екстреного виклику (eCall) не відповідає технічним вимогам.

“У рідкісних випадках це може означати, що у випадку тимчасового падіння напруги транспортного засобу, пов’язаного з аварією, модуль зв’язку може не повідомляти правильне поточне положення при здійсненні / спрацьовуванні екстреного виклику”.

По всій Європі системи eCall стала обов’язковою для нових автомобілів у 2018 році, технологія, як вважають, знижує кількість загиблих на дорогах на цілих 10%, попереджаючи аварійні служби відразу після зіткнення та надаючи деталі місця.

Нагадаємо: Lamborghini відкликає суперкари Aventador SVJ через ризик руйнування підвіски

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

16 + 2 =