Найсексуальніші автомобільні бренди

0

Дані, які отримали в ході опитування на сайті Mobile.de, повідомляють, що для 71,6% респондентів безпека відіграє найбільше значення, 56,4% респондентів виступили з визнанням, що для них важливий комфорт, а 46,5% сказали, що для них важлива турбота про навколишнє середовище.

За опублікованими даними, кожен шостий (16,4%) опитаний при виборі транспортного засобу піклується про його привабливість. Більшість респондентів розповіли про те, що найпопулярнішим для оточуючих є людина за кермом BMW. Німецькій компанії вдалося обійти за популярністю навіть люксові моделі Porsche. Чоловіки порахували однаково привабливими обидві компанії, а ось представниці прекрасної статі віддають перевагу BMW. Примітно і те, що американська марка Jeep несподівано отримала більше голосів у жінок, ніж у чоловіків (13,7% проти 9%). Найбільш непривабливими були названі авто італійської Fiat (2,2%).

У категорії «престиж» бренди BMW і Porsche поступилися першістю Mercedes-Benz (68,5%). Приблизно дві третини німців вважають автомобілі компанії статусною і свідчить про професійний і особистий успіх водія. Mercedes також виявився на вершині списку найбільш безпечних транспортних засобів. Останнє місце в категорії «безпека» отримав компактний smart (1,8%), але це не завадило йому посісти друге місце в категорії екологічності, поступившись лише Toyota (17,3%).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяВстановлюємо супер аеродинамічні дуги на штатні рейлінги – Mitsubishi Outlander XL, 2.4 л., 2009 року
наступна статтяПерешив керма – Mitsubishi Outlander XL, 3.0 л., 2007 года

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я