Надійність автомобілей Мазда

0

Чи надійна Мазда?

Mazda завжди мала репутацію виробника надійних автомобілів. Отже, коротка відповідь – так, Mazda дуже надійна.

MotorEasy помістила Mazda на 19-е місце в рейтингу надійності. Цей бал слід переглядати в порівнянні з іншими, оскільки він враховує тільки кількість транспортних засобів, що потребують ремонту, незалежно від ступеня тяжкості або тривалості часу, протягом якого транспортний засіб знаходився в бездоріжжі, що враховується в інших рейтингах надійності та звітах споживачів.

Згідно з іншими показниками, Mazda насправді є одним з провідних виробників, коли мова йде про надійність.

Хоча є кілька областей, в яких Mazda могла б поліпшити ситуацію. Mazda працює неймовірно добре, але з 14,49% власників, які повідомили про проблеми з гальмівною системою, компанія зайняла 39-е місце в рейтингу. Проте, всі виробники отримали дуже низький бал у звітах про проблеми з гальмівною системою. Таким чином, якщо говорити про 39-му місці як про що викликає занепокоєння, то про 14,49% це набагато менше.

Отже, наскільки добре Mazda насправді працює?

Згідно з різними показниками, бренд вражає. Якщо подивитися на все, від проблем з електрикою, не пов’язаних з двигуном, до трансмісії, кількість виявлених несправностей мінімально: від 1,79% (трансмісія) до 16,82% (двигун). На жаль, є одна область, де Mazda падає, – це вісь і підвіска. За даними, понад 40% автомобілів, які потребували ремонту протягом 12 місяців, що передували їх до останнього звіту, вимагали ремонту осі або підвіски. Таким чином, Mazda зайняла 38-е місце у цій елементу автомобіля.

Які мазди найнадійніші?

Хоча вам потрібно тільки прочитати вищевикладене, щоб дізнатися, що Mazda – неймовірно надійний виробник, деякі моделі працюють набагато краще, ніж інші. Важко визначити, які з них є найбільш надійними, поки дані не будуть вивчені більш уважно і результати не будуть відображені в діаграмах і Індекс надійності.

Які Мазди найменш надійні?

Це було важче звузити, ніж найнадійніші моделі, хоча б тому, що всі вони працювали дуже добре. Однак було кілька, які були не такі хороші, як перераховані вище. Отже, найменш надійними моделями Mazda є:

  • Mazda6 Турер
  • Mazda CX-7
  • Mazda RX-9

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяПредставлений новий Kia Sportage
наступна статтяJeep показав перші фото електрифікованого Jeep Grand Cherokee 4xe

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я