Найдоступніший кросовер Ford упорався з важливим випробуванням на дорозі

0

Компактний Ford Puma є найдоступнішим кросовером американської компанії. Але інженери Ford добре попрацювали над його підвіскою – автомобіль впорався з важливим випробуванням на дорозі.

Експерти Teknikens Värld перевірили компактний кросовер Ford Puma у так званому лосиному тесті та показали процес на своєму YouTube-каналі. Випробуванням є розгін по прямій, різка зміна траєкторії перед несподіваною перешкодою і повернення в початковий напрямок руху.

Тест симулює ситуацію, коли перед автомобілем, що рухається на високій швидкості, вибігає лось, якого необхідно об’їхати. Звідси й назва. Поширена ситуація для скандинавських країн.

Ford Puma

Проте вміння автомобіля справлятися з подібною ситуацією є важливим у всьому світі. На дорозі раптово може з’явитися будь-яка тварина, дитина, велосипедист чи інший автомобіль.

Щоб упоратися із завданням, необхідно розігнатися до 72 км/год. Це нижній поріг швидкості для успішного тестування. Однак кросовер Ford Puma впорався з випробуванням навіть на вищій швидкості – 78 км/год. Фахівці відзначили чудові налаштування шасі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяMini презентував нові Cooper та Countryman
наступна статтяУ яких авто найзручніші сидіння: названо топ-10

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я