Найкраще обладнання для дроблення

0

Для видобутку цінних порід, демонтажу, а також будівництва доріг та будівель, копання котлованів необхідно застосовувати спеціальне обладнання, яке дозволить це зробити швидко та економічно. Одним з таких є дробильні ковші MB Bucket Crusher, які можна прикріплювати до екскаваторів, фронтальних та міні-навантажувачів.

Виробник

Meccanica Breganzese (МВ) – італійська компанія з міста Бреганц, що спеціалізується на виготовленні ковшів різних видів. Вона розпочала свою діяльність у 2001 році. Її інноваційна продукція буквально справила революція на ринку, оскільки здатна утилізувати бетонні конструкції на високому технологічному рівні та прямо на будівельному майданчику.

Виробляються дробильні ковші зі спеціальної зносостійкої гарячекатанної легованої сталі HARDOX®, твердість якої варіюється від 350 до 650 НВ. Тому термін їх експлуатації дуже великий.

Ковші MB Crusher дуже прості та ефективні. Існують моделі різних потужностей та розмірів, що дозволяє підібрати підходящий для певного екскаватора та навантажувача.

Таке обладнання високо оцінили професіонали та відзначили високими нагородами. На даний момент ця продукція з успіхом експортується більш ніж у сто країн світу і користується заслуженою популярністю.

Переваги дробильних ковшів MB

Продукцію Meccanica Breganzese можна використовувати як для невеликих робіт з утилізації, так і в кар’єрах та на будівельних майданчиках. Її дробильні ковші успішно обробляють гірські породи, каміння, бетонні стовпи, навіть найміцніші матеріали від зруйнованих споруд. Тобто, вони адаптовані під різні сфери застосування.

Інші позитивні якості виробів MB:

  • універсальність;
  • можна встановити спецтехніку від 3,5 до 8 тонн;
  • подрібнення та одночасне навантаження оброблених таким чином матеріалів;
  • замінює кілька спецмашин та заощаджує кошти на їх обслуговування;
  • дозволяє скоротити кількість робітників на майданчику;
  • висока продуктивність.

Використання спеціального електромагніту, розробленого виробником – деферизатора, дозволяє сортувати металеві частини, що зустрічаються у бетонних конструкціях (арматуру). Цей елемент можна встановити на будь-який дробильний ковш MB.

Завдяки виробам Meccanica Breganzese з’явилася можливість повторного використання матеріалів, які раніше вважалися відходами.

Інформаційна стаття ТД Технокомплект: https://tehno-komplekt.com/ua/.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяНайкращим автомобілем у світі визнали корейський кросовер
наступна статтяПоказуємо новий Mercedes-AMG S 63 до офіційної прем’єри

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я