Непідключена до розетки Tesla Model 3 на холоді втратила майже 9 відсотків заряду за ніч. Відео

0

Водій з Канади залишив свою Теслу на ніч на канадському холоді (-17 ℃), і що ж він виявив на наступний день?

Власник автомобіля залишив свою Теслу непідключеною до розетки протягом 15-и години. У той час, коли він увечері припаркував свою Model 3 в снігу, на екрані автомобіля залишалося 362 км запасу ходу для Model 3 SR Plus, або 85% заряду акумулятора. Після 15 годин стоянки в умовах сильного холоду Tesla Model 3 показала, що запас ходу впав до 318 км.

Частина батареї відображається синім кольором на екрані, а в лівій верхній частині інформаційної панелі з’являється значок сніжинки. Ця синя частина показує, що цей діапазон в даний час не можна використовувати, тому що батарея холодна. Як тільки автомобіль пропрацює приблизно 15-20 хвилин, ця синя область на центральному дисплеї зникне. Tesla Model 3 втратила 44 км (9%) запасу ходу, включаючи холодну синю неактивну частину батареї. Якщо виключити використання необов’язкового режиму Sentry Mode, який використовувався вночі, передбачувана втрата дальності складає близько 5% за оцінкою власника, після того як «синя» область батареї активується. Значить кожні 24 години нам буде “вартувати” приблизно 7-8% батареї. Власник Model 3 також використовував функцію попереднього нагріву салону, який «з’їв» ще приблизно 8 км (1,5%) ходу.

Звичайно, всі автовиробники радять залишати ваші електроавто включеними в розетку. Але при недостатності інфраструктури в багатьох місцях це досить проблематично. Уявіть, що ви приїхали на лижний курорт і залишили ваш автомобіль без підігріву на тиждень? Добре, якщо у вас був достатній заряд для обігріву батареї (7-8% в день – це дуже багато). Якщо його немає, то можливо вам доведеться викликати евакуатор. Це, я вважаю, одна з найважливіших проблем, які треба буде розв’язати виробникам.

Повне відео тут, кому цікаво:

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяДводверка Mazda MX-5 GT RS націлилася на трек
наступна статтяХетчбек Toyota Aygo змінить покоління через рік

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я