Непопулярний компактвен Buick спробує залучити покупців перекроєним салоном. Фото

0
134

У мережу виклали фотографії оновленого шестимісного однооб’ємника Buick GL6. Зовні модель практично не змінилася, зате серйозно перероблений інтер’єр. Крім того, очікуються обновки і в плані техніки.

Компактвен GL6 довжиною 4692 мм в гамі Б’юіка з’явився в 2017 році, він розроблений спеціально для Китаю, там же і налагоджено виробництво – на заводі СП концернів General Motors і SAIC. Особливого успіху модель так і не здобула. Кращим роком для неї став 2018 й, коли було реалізовано близько 36 600 одиниць (тут і далі дані CarSalesBase). Але в 2019-му GL6 знайшов в КНР вже 26 000 власників, а результат січня-вересня поточного року – всього 7132 одиниці, причому в деякі місяці модель взагалі не потрапила в статистику продажів марки. Для порівняння, дилери Geely за дев’ять місяців 2020 го продали 19 500 венів Jiaji. Ну а повноцінний мінівен Buick GL8 (це ціле сімейство) з січня по вересень розійшовся тиражем майже в 101 000 примірників. Підбадьорити попит на GL6 покликана модернізація: знімки посвіжілого компактвена опублікували китайські ЗМІ, серед яких виявилося і видання Autohome.

Buick
Buick

Судячи з фото, зовні машина не змінилася, хіба що на даху встановили рейлінги. А ось салон перекроїли. Всередині – інші рульове колесо, передня панель і важіль коробки, з’явилася віртуальна приборна панель, яку об’єднали з тачскріном мультимедійної системи (до речі, єдине табло після рестайлінгу отримав і старший вен GL8 останнього покоління). Через нову «мультимедіа» довелося переробити дефлектори обдування – центральні тепер розташовані під планшетом, тоді як у дореформеного Buick GL6 вони знаходяться з боків від екрану. Шестимісну компоновку зберегли.

Buick
Buick
Buick
Buick
Buick
Buick

Китайці пишуть, що компактвен також могли перетворити в «м’який» гібрид – нібито у нинішньої бензинової «турботройкі» 1.3 потужністю 163 к.с. з’явилася 48-вольта надбудова. Коробку, швидше за все, міняти не стали: дореформений «традиційний» Buick GL6 комплектується шестиступінчастою «автоматом». Привід – тільки передній.

На «піднебесний» ринок оновлений компактвен, ймовірно, вийде до кінця поточного року. Дореформена модель сьогодні коштує від 142 900 до 166 900 юанів (від 21450 до 25050 доларів США). В США Buick поставляти GL6 все ще не мають наміру.

Дореформений Buick GL6

Дореформений Buick GL6

Дореформений Buick GL6

Дореформений Buick GL6

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

12 + six =