Нові гібридні автомобілі DS 4 та DS 3 пропонуються з силовими установками без необхідності заряджання

0

Нові автомобілі DS 4 HYBRID та DS 3 HYBRID: комфорт у французькому стилі без необхідності заряджання

• Відтепер для автомобілів DS 3 та DS 4 пропонується новий електрифікований гібридний силовий агрегат HYBRID, що поєднує бензиновий турбодвигун та електромотор.
• Позначення HYBRID гарантує максимальний комфорт та універсальність використання, завдяки акумулятору з можливістю само-заряджання під час руху, а також наявності електромотору, що означає можливість виконувати більше 50% поїздки містом без викидів вихлопних газів.
• На моделях DS 3 та DS 4, версії HYBRID пропонують зниження викидів вуглекислого газу CO2 та скорочення споживання палива майже на 20% (згідно правил замірів WLTP) порівняно з версіями, оснащеними звичайним бензиновим двигуном PureTech 130 та автоматичною коробкою передач.

Для Бренду DS Automobiles 2024 рік – це рік прискорення власної електрифікації. Напередодні випуску повністю 100% електричних моделей, Бренд DS Automobiles представляє нові електрифіковані варіанти вже відомих автомобілів – DS 3 HYBRID та DS 4 HYBRID.

Завдяки версіям HYBRID, клієнти Бренду DS Automobiles можуть отримати всі переваги електрифікованої гібридної технології з самозарядним акумулятором. Порівняно зі звичайним бензиновим двигуном, гібридний силовий агрегат пропонує чудовий комфорт та покращену енергоефективність, а також суттєве скорочення експлуатаційних витрат.

Гібридна система також усуває необхідні у проміжній зарядці акумулятора. Керування процесом заряду акумулятора повністю автоматизоване, усе відбувається без необхідності підключення до зовнішньої мережі живлення (побутової розетки, зарядної станції тощо).

Технологія для максимального комфорту, в усіх проявах цього слова

Безшумний рух з використання лише електромотору, водіння без будь-яких викидів вуглекислого газу CO2, бензиновий двигун для максимальної потужності або дальніх подорожей – нові версії HYBRID поєднують різні типи енергії для забезпечення максимального комфорту водіння та вражаючої ефективності.

Наприклад, можливість руху лише за допомогою електродвигуна означає надзвичайно тихе пересування, а також неперевершений комфорт і плавне керування – наприклад, це важливо під час руху на прибудинковій території. Для міської поїздки на кілька кілометрів версія HYBRID дає змогу пересуватись за рахунок електроприводу більше 50% часу, що дозволяє зменшити споживання палива майже до 40% у порівнянні зі звичайним бензиновим автомобілем.

На швидкісній дорозі поєднання бензинового двигуна та електромотору забезпечує чудову ефективність, гнучкість керування, високу потужність. Електродвигун гарантує додатковий крутний момент на низьких обертах під час рушання з місця, а також у разі необхідності стрімкого прискорення. Відповідно, збільшення потужності дозволяє водію насолоджуватись кращою динамікою та продуктивністю, при одночасному зниженні споживання палива.

Система HYBRID розроблена для повністю самостійної роботи й не вимагає від водія будь-яких додаткових дій. Так, акумуляторна батарея заряджається автоматично під час руху: або завдяки генерації енергії бензиновим двигуном, або завдяки рекуперації під час гальмувань. Отже, немає необхідності підключати кабелі для зарядки та чекати заряджання акумулятора. Крім того, під час фази уповільнення автоматично спрацьовує система рекуперації енергії – це сприяє зменшенню використання традиційних механічних гальм (колодки та диски), що позитивно впливає на термін служби гальм та дозволяє додаткового скоротити викиди забруднюючого пилу від гальмівної системи автомобіля.

Тиха робота гібридного силового агрегату дуже важлива у місті, де тиша приносить користь навколишньому середовищу та місцевим жителям. Водночас, для безпеки пішоходів передбачена звукова система AVAS, яка видає легкий звук коли автомобіль проїжджає повз людей, будинки, інші об’єкти зі швидкістю до 30 км/год.

Досягнення гібридної силової установки приємно вражають з точки зору споживання палива та зменшення викидів вихлопних газів. Наприклад:

Автомобіль DS 3 HYBRID у порівнянні з бензиновою версією DS 3 PureTech 130 демонструє покращення ефективності майже на 20% – тобто, зменшення споживання палива на 1,2 літра (у комбінованому циклі WLTP на 100 км пробігу). Також вдається досягнути скорочення викидів вуглекислого газу СО2 на 19% або 27 г на 1 км пробігу – таким чином, нормативний показник викидів СО2 становить 112 г на 1 км пробігу.

Якщо розглядати лише міський цикл, то скорочення споживання палива може становити до 38%.

Для моделі DS 4 HYBRID у порівнянні з бензиновою версією DS 4 PureTech 130 економія палива може становити до 16% або близько 1,1 літра (у комбінованому циклі WLTP на 100 км пробігу). Також можна скоротити викиди вуглекислого газу СО2 на 15% або 27 г на 1 км пробігу – таким чином, нормативний показник викидів СО2 становить 116 г на 1 км пробігу. Якщо розглядати лише міський цикл, то скорочення споживання палива може становити до 39%.

Компоненти гібридної системи HYBRID встановлені під капотом та в нижній частині кузова, вони не впливають на практичність та простір салону або місткість багажника – усі ці показники точно такі ж, як і в бензинових версіях автомобілів DS 3 та DS 4.

Гібрид із технологією само-зарядки акумулятора – для максимального комфорту та зручності використання

Новий силовий агрегат HYBRID складається з бензинового двигуна потужністю 136 кінських сил та крутним моментом 230 Нм, що поєднаний з новою шестиступеневою автоматичною коробкою передач з подвійним зчепленням, яка включає в себе електромотор потужністю 21 кВт (або 28 кінських сил) та крутним моментом 55 Нм.
Літій-іонний акумулятор типу NMC ємністю 0,9 кВт*год живить електричну систему гібридного силового агрегату та має функцію само-зарядки під час руху.

Бензиновий турбодвигун є еволюційним розвитком уже відомого двигуна, але тепер він був спеціально створений для використання у складі гібридної силової установки HYBRID. Компактний трициліндровий бензиновий турбомотор має робочий об’єм 1 199 куб.см та розвиває потужність 136 кінських сил і 230 Нм крутного моменту вже на 1 750 об/хв. Нова версія двигуна працює за циклом Міллера, який забезпечує підвищену термодинамічну ефективність й, відповідно, значне скорочення викидів вуглекислого газу CO2 та зниження споживання палива. Також двигун оснащений новим ланцюгом приводу ГРМ (газорозподільчого механізму) та новим турбокомпресором із змінною геометрією, що дозволяє максимально підвищити його відгуки навіть на низьких обертах.

Інша ключова складова гібридної системи – це синхронний електродвигун з постійними магнітами, що інтегрований у нову шестиступеневу трансмісію e-DCS6 з подвійним зчепленням. Маючи потужність 21 кВт (або 28 кінських сил) та максимальний крутний момент 55 Нм, електромотор може забезпечити пересування автомобіля виключно на електроприводі, що стане корисним під час руху на низьких швидкостях та при помірних навантаженнях.

Крім того, під час уповільнення автомобіля, електродвигун може працювати як генератор – для відновлення енергії та живлення акумуляторної батареї ємністю 0,9 кВт*год, яка розташована в нижній частині кузова (під підлогою салону). Гібридна система також забезпечує дуже швидкий запуск бензинового двигуна.

Сучасна коробка передач e-DCS6 також сприяє максимальному комфорту та ефективності гібридного силового агрегату HYBRID. Завдяки свої конструкції з подвійними зчепленнями, автоматична коробка перемикання передач не має перерв-пауз в передаванні крутного моменту від двигунів до коліс автомобіля – завдяки чому створюється відчуття надзвичайно плавного руху. Електромотор гібридної системи, інвертор-перетворювач електричного струму, а також блок керування інтегровані в один модуль для економії місця та маси.

Завдяки використанню гібридного силового агрегату, вдалось значно покращити динамічні характеристики автомобілів. Наприклад:

Новий DS 3 HYBRID демонструє час розгону від 0 до 100 км/год. за 8,4 секунди та час проходження 1 000 метрів зі старту за 29,7 секунд – це відповідно на 1,2 секунди краще та на 1,1 секунду швидше у порівнянні з автомобілем DS 3 PureTech 130.
Новий DS 4 HYBRID демонструє час розгону від 0 до 100 км/год. за 10,4 секунди та час проходження 1 000 метрів зі старту за 31,7 секунд – це відповідно на 1,2 секунди краще та на 1,3 секунду швидше у порівнянні з автомобілем DS 4 PureTech 130.

Технологія, що допомагає водіям підвищити ефективність

Оскільки в гібридній системі HYBRID перемикання з одного двигуна на інший відбувається непомітно, для інформування водія передбачено кольоровий індикатор швидкості – він стає блакитним під час руху лише на електроприводі. Крім того, на дисплеї цифрової панелі приладів можна відображати потоки енергії, рівень заряду акумулятора, споживання та рекуперацію енергії. Нарешті, передбачена можливість відслідковувати відсоток шляху, пройденого тільки на електроприводі – таку інформацію в режимі реального часу демонструє бортовий комп’ютер, а також виводиться загальний звіт наприкінці подорожі.

Щоб допомогти водію найкраще вивчити нову гібридну систему, кожному клієнту-покупцю DS 3 HYBRID та DS 4 HYBRID будуть запропоновані додаткові інструкції. Адже головна мета полягає у тому, щоб дозволити власникам отримувати максимальний комфорт під час руху та досягнути найвищої ефективності водіння.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяRenault Espace може повернутися як ретро-електричний мінівен
наступна статтяDS 3 та DS 4 отримали новий гібридний силовий агрегат

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я