Новий гібридний Ferrari V6 помітили на тестах

0

Загадкова гібридна модель від італійського виробника спроткарів продовжує проходити покладені дорожні випробування

Ferrari не створювала моделі з двигуном V6 десятиліттями, але все найближчим часом зміниться з появою майбутнього гібрида, який стане серйозним суперником для McLaren Artura. Тестовий прототип на останніх шпигунських знімках приховує під щільним шаром камуфляжу серійний кузов. У цьому не сумнівається закордонне видання motor1.com.

Замаскований продемонструє пару підроблених вихлопних труб. За словами фотошпигунів, справжні вихлопні патрубки розташовуються в центрі заднього бампера, з боків від цих штучних наконечників.

З деяких ракурсів прототип здається досить громіздким: такий візуальний ефект, швидше за все, створюють додаткові шари маскування. У будь-якому випадку компанія Ferrari ще не була помічена в створенні масивних і непропорційних моделей.

Електрифікована новинка поки відома під ім’ям Ferrari 486 або V6. До складу силової установки цього гібрида входить 3,0-літровий твін-турбо V6 (відмінний від Maserati MC20) і електромотор, що в сумі дає віддачу близько 700 кінських сил. Причому від електричної частини трансмісії буде надходити близько 110 к.с. На одній електриці гібридний Ferrari проїде до 32 кілометрів. Привід – задній, на чому наполягають зарубіжні експерти.

Новый гибридный Ferrari V6 заметили на тестах

Зменшення габаритів двигуна з гібридним приводом необхідно для відповідності більш жорстким нормам по викидах в Європі. При цьому італійський автовиробник обіцяє докласти всіх зусиль, щоб зберегти V12 в строю якомога довше. Так, вже анонсована більш потужна версія цього двигуна з віддачею більше 830 кінських сил. Це краще за показник 812 Competizione.

Новый гибридный Ferrari V6 заметили на тестах

Новый гибридный Ferrari V6 заметили на тестах

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я