Новий Jeep Avenger e-Hybrid вже доступний для тестів у Європі та незабаром з’явиться в Україні

0

Jeep оголошує про старт масштабних європейських тест-драйвів власних гібридних автомобілів починаючи уже з 12 березня.

Метою таких тестів є можливість познайомити зацікавлених автомобілістів з інноваційними гібридними технологіями e-Hybrid, що наразі представлені у кількох моделях Бренду – включаючи Новий Jeep Avenger e-Hybrid, що незабаром заявиться в Україні, а також Jeep Compass e-Hybrid, який вже продається в Україні.

Ерік Лафорж (Eric Laforge), голова Бренду Jeep у Європі, заявив:

«Для нашого Бренду кросовер Jeep Avenger e-Hybrid є надзвичайно важливий, оскільки він втілює ідею «максимальної свободи вибору», яку ми пропонуємо клієнтам. Додатково до автомобіля з бензиновим двигуном або повністю електричної версії, тепер з’являється ще один варіант кросовера Jeep Avenger, який дає можливість отримати перший досвід електрифікації для тих клієнтів, хто ще не готовий повністю перейти на електромобілі. Крім того, Новий Jeep Avenger e-Hybrid поєднує в собі електрифікований гібридний силовий агрегат та автоматичну коробку передач, яку так бажали клієнти».

Кросовер Jeep Avenger e-Hybrid: інноваційний гібрид – для реального життя

Новий Jeep Avenger e-Hybrid, що стане головною зіркою загальноєвропейських тест-драйвів, має на меті продемонструвати міцні позиції Бренду Jeep в ніші між «м’яким гібридом» MHEV (Mild Hybrid) та класичним гібридом HEV. Кросовер Jeep Avenger e-Hybrid оснащений інноваційним 48-вольтовим електричним двигуном, який має надзвичайно широкі можливості, забезпечує зниження викидів вуглекислого газу CO2, підтримує новаторський шлях Бренду Jeep до електрифікації власної модельної лінійки.
Гібридний бензиново-електричний силовий агрегат Нового Jeep Avenger e-Hybrid являє собою найвищий рівень технологічних досягнень для автомобілів такого сегменту, адже він одночасно забезпечує як покращення комфорт руху, так і покращення загальної продуктивност – збільшення потужності та зменшення споживання палива. Завдяки сучасним технологіям електрифікації, Новий Jeep Avenger e-Hybrid пропонує винятково плавний рух, дозволяючи насолоджуватися «чистим» електроприводом на низьких швидкостях. Це стало можливим завдяки інтеграції трансмісії e-DCS6: автоматична 6-ступінева коробка передач з подвійним зчепленням та вбудованим електромотором.
Запропоновані маршрути тест-драйвів прокладені так, щоб найкращим чином продемонструвати подвійний характер Jeep Avenger e-Hybrid: максимальна зручність та комфорт як на дорозі, так і на бездоріжжі. З одного боку – маршрути обов’язково включають в себе ділянки руху по міським або заміським дорогам, де можна відчути різноманітні гібридні функції: рекуперацію енергії, повністю електричний привод на низькій швидкості, комплекс систем допомоги рівня L2 для напівавтоматичного водіння. Також передбачені й поза-шляхові ділянки, де кросовер Jeep Avenger e-Hybrid може продемонструвати чудову прохідність та власні переваги: вибір режимів руху в залежності від типу бездоріжжя, роботу системи контролю швидкості під час спуску на схилі, великий дорожній просвіт та великі кути в’їзду/з’їзду на бездоріжжі. Таким чином, автомобілісти можуть випробувати Новий Jeep Avenger e-Hybrid в найрізноманітніших умовах: якомога більше рухатись на електроприводі по міським вулицям, швидко прискорюватись на трасі та підтримувати рух заданим маршрутом в напів-автономному режимі керування, легко долати бездоріжжя тощо.

Новий Jeep Avenger e-Hybrid: особливості конструкції

Кросовер Jeep Avenger e-Hybrid був розроблений з метою стати першою «точкою входу» в світ електрифікації для автомобілістів. Саме тому в цьому автомобілі використовується силовий агрегат на основі бензинового мотору та «м’якої» гібридної системи Hybrid 48 V, яка здатна забезпечити майже ідентичний досвід керування та використання як у класичного гібрида.

Двигун внутрішнього згоряння потужністю 100 к.с. працює у поєднанні з електродвигуном потужністю 21 кВт (29 к.с.), що інтегровано в 6-ступеву автоматичну коробку передач з подвійним зчепленням. Також гібридна система Нового Jeep Avenger e-Hybrid включає в себе 48-вольтовий стартер-генератор з ремінний приводом для плавного запуску бензинового двигуна, перемикання між ДВЗ та електричним приводом, а також для зменшення викидів CO2 та економії пального. Електромотор у складі гібридної системи живиться від літій-іонного акумулятора ємністю 0,9 кВт-год., який розташований під сидінням водія та не впливає на внутрішній простір салону – він залишається таким же, як у бензинової версії Jeep Avenger.

Уся гібридна система Hybrid 48V додає лише 60 кг ваги у порівнянні з аналогічним автомобілем, що оснащений традиційним ДВЗ та автоматичною трансмісією. Таким чином, загальна вага Нового Jeep Avenger e-Hybrid становить лише 1 280 кг.

Водночас кросовер Jeep Avenger e-Hybrid, завдяки гібридній системі, демонструє значне зниження споживання палива. А завдяки системі рекуперації енергії під час гальмування, автомобіль може збирати й накопичувати енергію, щоб потім використовувати її коли це необхідно: під час прискорень або руху в гібридному режимі. Таким чином, гібридна система Hybrid 48V, побудована на основі автоматичної коробки передач з інтегрованим електродвигуном, дозволяє знизити споживання пального на 20% порівняно з аналогічним автомобілем, що оснащений звичайною автоматичною коробкою передач.

Загалом зниження споживання пального гібридної версії автомобіля становить -13% порівняно з автомобілем, що оснащений традиційним двигуном внутрішнього згорання. Якщо акцентувати увагу лише на поїздках у міському циклі, то зниження споживання пального може становити до -28% (заміри за правилами WLTP для міський цикл руху).
Загалом нормативні показники викидів вихлопних газів для Нового Jeep Avenger e-Hybrid становлять лише 111 г/км вуглекислого газу CO2, а нормативний показник економічності пробігу складає 4,9 л на 100 км за правилами вимірювальних циклів WLTP.

Варто відзначити, що електромотор та двигун внутрішнього згорання можуть обертати передні колеса незалежно один від іншого. Це означає, що всі маневри на низькій швидкості можна виконувати в безшумному, повністю електричному режимі. Загалом на електроприводі можна долати більш, ніж 50% поїздки в міському режимі, що значно зменшує стрес від щоденних поїздок та споживання палива. Новий Jeep Avenger e-Hybrid забезпечує максимальний комфорт водіння під час паркування автомобіля та під час руху в заторах – все завдяки функціям e-creeping та e-queuing. Крім того, Новий Jeep Avenger e-Hybrid може долати до 1 км лише на електроприводі, з повністю вимкненим двигуном внутрішнього згоряння. Така можливість стане в нагоді для плавного руху в закритих низько-швидкісних (до 30 км/год.) житлових зонах, де вимагається низький рівень викидів вихлопних газів або взагалі відсутність викидів вихлопних газів.

Отже, з одного боку – Новий Jeep Avenger e-Hybrid пропонує саме те, що клієнти найбільше цінують у гібридних автомобіля: комфортне водіння з низьким рівнем споживання пального та низьким рівнем викидів. Водночас, з іншого боку – гібридна система може забезпечити додаткові гострі відчуття під час прискорення завдяки функції E-Boost: у цьому режимі електромотор пропонує 55 Нм крутного моменту, що додаються до крутного моменту працюючого двигуна внутрішнього згорання. Така спільна робота двигунів забезпечує еластичність прискорень на низьких швидкостях та під час початку руху автомобіля.

Також варто відзначити 48-вольтовий стартер-генератор з ремінним приводом. Він забезпечує швидкий запуск бензинового двигуна, а також непомітні м’які перемикання між електромотором та двигуном внутрішнього згорання під час запуску останнього.
Нарешті, є ще одна особливість Нового Jeep Avenger e-Hybrid, яка робить водіння більш легким та приємним. Йдеться про трансмісію e-DCT6, що тепер доступна в лінійці моделі Avenger та ідеально підходить для водіння за будь-яких умов – в місті чи на трасі. У салоні передбачені пелюстки під кермом, які дозволяють водію обирати передачі на власний розсуд та отримувати додаткове задоволення від процесу керування автомобілем.

Ну й звісно Новий Jeep Avenger e-Hybrid повністю відповідає вимогам клієнтів до легендарного Бренду: кросовер може похвалитися кліренсом понад 200 мм, кутами в’їзду/з’їзду близько 20° кожен, а також кутом рампи 34° (кут з’єднання ліній між передніми/задніми колесами). Таким чином, легендарні можливості автомобілів Jeep присутні та чудово проявляються на бездоріжжі. Нарешті, кросовер Jeep Avenger e-Hybrid пропонує шість режимів руху: три режими для міста (Normal-Eco-Sport) та три режими для бездоріжжя (Sand-Mud-Snow). Передбачено навіть додатковий особливий сьомий режим руху: йдеться про системи Hill Descent Control для контролю швидкості на схилах, що знижує ризик заносу та втрати контролю під час спуску з крутих схилів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяVolvo прискорить зарядку електромобілів на 30 відсотків
наступна статтяНовітні Renault Austral, які ще не представлені в Україні, передали медикам

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я