Новий логотип Kia дебютує в Австралії на Cerato, позначивши новий напрямок компанії

0
713
новий логотип Kia
новий логотип Kia

Kia анонсувала, що його новий логотип дебютує в Австралії на майбутній реконструкції Kia Cerato у травні 2021 року, перш ніж буде розповсюджений на більшій частині існуючої лінійки компанії протягом наступних місяців

“Підтяжка обличчя Kia Cerato, яка прибуває приблизно в травні 2021 року, або перше, що ми називаємо” вдосконаленням продукту “, буде першим на нашому ринку, який буде мати новий логотип”, – заявив представник Kia в Австралії.

“Після цього він з’явиться, коли зміни модельного року відбуватимуться в межах існуючого діапазону протягом року. Новий Sportage, який очікується ближче до кінця року, стане першою моделлю наступного покоління в Австралії, яка отримає значок”.

Хоча він ще не дебютував офіційно на серійній моделі, логотип вже з’являється у вигляді наклейки на парку австралійських гібридних автомобілів Sorento, Carnival та Niro, які зараз використовуються на вулицях Мельбурна.

Нагадаємо: В Австралії у сараї знайшли колекційний спорткар Holden

 

— #AusOpen (@AustralianOpen) February 7, 2021

Замінивши існуючий логотип, який використовується з 1994 року, у свіжому дизайні K, I та A поєднані в “ритмічну, безперервну лінію [яка] передає прагнення Kia приносити моменти натхнення”.

Новий логотип також супроводжувався оновленим глобальним слоганом “Рух, який надихає”, замінивши слоган “Сила здивувати”, що використовується з 2005 року.

Крім того, компанія змінила свою корпоративну назву з “Kia Motors” на просто “Kia”, що дозволило їй відійти від більш традиційної бізнес-моделі та розширитись на “нові та нові сфери бізнесу, створивши інноваційні продукти та послуги для мобільності для покращення клієнтів ‘щоденне життя “.

Перехід зосереджений на новому етапі в 77-річній історії корейської марки автомобілів: розділі про електрифікацію.

Як частина довготермінової стратегії забезпечення стійкості, Kia зобов’язалася випустити до 2027 року сім нових спеціальних електромобілів (EV), включаючи позашляховики, седани, транспортні засоби для людей та маленькі автобуси.

Очікується, що перший з них з’явиться у першій половині 2021 року – невеликий позашляховик під кодовою назвою „CV”.

Як перший спеціальний акумуляторний електричний автомобіль бренду, CV буде відрізнятися дизайном кросовера, електричним пробігом понад 500 км та часом швидкісної зарядки менше 20 хвилин. Це також буде першою світовою моделлю, яка матиме новий логотип.

Kia також представить нові гібридні моделі та нові варіанти гібридної силової установки для деяких з існуючих моделей – перша з яких, Kia Niro, що дебютувала на Відкритому чемпіонаті Австралії 2021 року, де 10 автомобілів Niro увійшли до 130-сильного парку ввічливості.

Поряд з гібридними та вставними гібридними варіантами Niro, Австралія цього року має отримати повністю електричний e-Niro, за яким слідує гібридна та плагінова гібридна версія семимісного Sorento.

Бізнес-стратегія Kia “Plan S” також включає сильний акцент на стійкості, коли виробник автомобілів переходить до використання чистої енергії та матеріалів, що підлягають вторинній переробці, у своєму виробничому процесі.

Крім того, він зобов’язався інвестувати в “екологічно чисті послуги з мобільності”, такі як спільне користування автомобілем, поїздки та інші схеми спільної мобільності.

“Зміна нашої корпоративної назви та логотипу – це не лише косметичне вдосконалення”, – заявив Хо Сун Сонг, президент та генеральний директор корпорації Kia.

“Це означає, що ми розширюємо свій кругозір та створюємо нові та нові підприємства, які відповідають різноманітним потребам наших клієнтів у всьому світі”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

20 + fourteen =