В Австралії у сараї знайшли колекційний спорткар Holden

0
103

У сараї в Сіднеї знайшли рідкісну спортивну машину Holden Commodore VK Group A 1985 року.

Виявлений автомобіль володіє колекційної цінністю, так як його тираж становить усього 500 примірників, і продавець збирається виручити за авто приблизно 200 000 австралійських доларів. Відповідне оголошення на Facebook в п’ятницю, 25 вересня, опублікував місцевий автосалон Muscle Car Sales.

Дана машина – 357-й серії. Перший власник проїхав на ній 18 000 км і поставив Holden в сарай приятеля, поки проходив шлюборозлучний процес. Однак незабаром господар прийняв рішення про продаж седана власнику сараю з однією умовою: реєструвати авто на себе покупець не буде.

Другий власник довів пробіг Commodore до 44 666 км. У 1998 році він залишив колекційний седан в сараї: витрати на страховку виявилися дуже високими, а на рідкісний Holden поклали око викрадачі машин. Останні 22 роки Commodore простояв без руху, хоча господар продовжував доглядати за його мотором.

Машина має колісні диски Momo і оригінальні шини Aero. До автомобіля додається вся документація, в тому числі бортові журнали та квитанція про придбання.

У сараї нашли колекційній спортивний автомобіль Holden

У сараї нашли колекційній спортивний автомобіль Holden

Commodore VK Group A випустили для участі в однойменних гоночних заїздах. Він мав 263-сильний мотор V8 об’ємом 4,9 літра, разом з яким функціонували 4 або 5-швидкісна МКПП і систему заднього приводу.

Відзначимо, що за перші 24 години після публікації оголошення вже знайшлися люди, готові віддати за автомобіль від 180 000 до 190 000 австралійських доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

two × 3 =