Компанія іграшок представила Tesla Cybertruck з трьох тисяч пластмасових блоків

0

Ні — це не Lego. Однак увага до деталей вражає.

Ми давно звикли: у світі конструкторів все по-справжньому круті колаборації з автомобілебудівниками дістаються хлопцям з Lego. Однак сьогоднішній випадок — виняток. Що складається з 3283 деталей Tesla Cybertruck – справа рук американського іграшкового гіганта Mattel. Причому компанія, що володіє також правами на торгову марку Hot Wheels, і перша співпрацювала з Ілоною Маском: мова про радіокеровані копії «Кібертрака» в масштабах 1:10 і 1:64.

Розміри нової іграшки офіційно поки не розкриті. Однак можна припустити: зібраний пікап буде досягати 40-50 сантиметрів в довжину. В активі моделі працює підвіска і відкриваються двері. Та й опрацювання деталей заслуговує на увагу. Наприклад, на бічні скла «Кібертрака» пропонується наклеїти декали, що зображують характерні тріщини. Нагадаємо: під час презентації цієї машини творці «обстріляли» Cybertruck сталевими кулями.

Згідно з релізом, електропікап з пластмасових кубиків випустять обмеженим тиражем. Правда, конкретні цифри виробник не називає. Вартість набору складе 215 євро або 17 700 рублів за курсом. Приблизно стільки ж просять і за продукцію Lego з таким самим числом деталей.

Що до теперішнього Tesla Cybertruck, порадувати тут поки нічим. Днями компанія Ілона Маска в черговий раз перенесла терміни поставок свого ультрахайпової вантажівки, а з офіційного конфігуратора зникли всі подробиці про модель.

Галерея: Tesla Cybertruck з 3283 пластмасових блоків

 

Оцените Tesla Cybertruck из трех тысяч пластмассовых блоков

 

Оцените Tesla Cybertruck из трех тысяч пластмассовых блоков

 

Оцените Tesla Cybertruck из трех тысяч пластмассовых блоков

 

Оцените Tesla Cybertruck из трех тысяч пластмассовых блоков

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

18 − 16 =