Компанія з США HyperloopTT представила систему надшвидких автоматизованих перевезень вантажів за допомогою капсул. Відео

0

Hyperloop Transportation Technologies просуває високошвидкісну капсульну систему, яка, здійснить революцію у вантажному транспорті. Система Express Freight використовує повністю автоматизовану комбінацію вакуумних трубок, левітуючих капсул, конвеєрних стрічок та електричних дверей для завантаження та розвантаження вантажу.

HyperloopTT заявляє, що система обіцяє бути швидкою, економічнішою та стійкішою, ніж авіа або вантажні перевезення.

Компанія HyperloopTT спільно з британською дизайнерською фірмою Tangerine розробила систему вантажних перевезень Hyperloop з чотирма основними цілями: інтеграція з раніше опрацьованою інфраструктурою, максимізація обсягу вантажу всередині капсул, забезпечення максимально швидкого завантаження вантажу та забезпечення достатньої гнучкості для адаптації до різних вимог.

Система Express дозволяє перевозити вантажні контейнери за допомогою бічних дверей капсул із шаховим розташуванням. Завантажені капсули Express будуть проходити через вакуумні трубки Hyperloop і після прибуття на термінал покладатися на автоматизовану систему завантаження та розвантаження конвеєра для одночасного вивантаження вхідних контейнерів та завантаження вихідних.

Конвеєрні стрічки рухаються паралельно гіпертрубам і використовують систему роликів для перпендикулярного переміщення вантажу по капсулах та з них. HyperloopTT і Tangerine опустили підлогу капсули, щоб максимізувати об’єм і поміститися в стандартні вантажні авіаконтейнери.

«Hyperloop Express Freight докорінно змінить спосіб транспортування товарів по всьому світу. Впровадивши ключові інновації, такі як швидкі автоматизовані системи навантаження, максимальна вантажопідйомність та гнучкі конфігурації, ми розробили конструкцію Hyperloop, оптимізовану для транспортування вантажів на безпрецедентних швидкостях за нижчими тарифами, ніж ті, які зараз пропонуються повітряним та автомобільним транспортом», – генеральний директор HyperloopTT Андрес де Леон.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяНайкращі недорогі машини середнього класу у 2023 році: кого вибрали експерти
наступна статтяУкраїнська компанія «Вектор» представила проект вертольота – легкого штурмовика ВМ-4W «Кіборг»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я