Відділення Mercedes-AMG побудує «технікум» для електрокарів

0
190

У Аффальтербахе до 2022 року з’явиться технологічний центр Technikum для розробки електрифікованих силових агрегатів і компонентів. Mercedes-AMG характеризує його як випробувальний майданчик з високим рівнем автоматизації

Тут серед іншого буде моделюватися водіння в заданих умовах. Наприклад, приєднавши всі коліса до стенду, можна отримати реалістичний опір коченню. У свою чергу, кліматична камера з використанням вакууму дозволить відтворити висоти до 5000 м над рівнем моря при температурах до -30 °.

Триповерховий центр Technikum загальної площею 5000 м² буде зведений на пустирі між вулицями Бенцштрассе і Майбахштрассе. Передбачено розширення будівлі при необхідності.

Символічне закладання фундаменту здійснено четвертого березня. У ньому брали участь (зліва направо): Mercedes-AMG G 63, технічний директор Йохен Херманн, мер Аффальтербаха Штеффен Дёттінгер, комерційний директор Гюнтер Хоффшульт.

Високовольтний стенд зі своєї кліматичною камерою дасть можливість перевірити батарейні системи «майже у всіх мислимих обставин», наприклад, в діапазоні температур від -40 ° до + 80 °.

«Відчуваючи компоненти і прототипи на ранній стадії розробки, ми не тільки заощадимо час, але і підвищимо якість результатів», – запевняє Йохен Херманн.

При цьому будівля буде опалюватися за рахунок рекуперації «відпрацьованого» тепла, а його надлишки підуть в локальну систему опалення.

Заодно Mercedes-AMG підтвердив, що перші «заряджені» електрокари дебютують в 2021 році.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

1 × 3 =