Переобладнання автомобілів на комфортніший варіант

0

Переобладнання автомобілів

Компанія «Автополімер» пропонує замовити переобладнання вантажних авто на вигідних умовах. Ми допоможемо добитися потрібних вимог, облаштувавши простір під певні завдання і вимоги. Варіантів модифікацій багато, приміром, можливий вибір і установка устаткування, коригування дизайну усередині або зовні, опрацювання з метою поліпшення технічних якостей.

Переробка салону мікроавтобуса реалізується під вимоги замовника, можна отримати пасажирський салон підвищеного комфорту або простір під медичний кабінет, мобільний офіс, перевезення вантажів.

Особливості переобладнання автомобілів в Україні

Фахівці компанії «Автополімер» впораються із завданнями будь-якого рівня складності. Починається переобладнання автомобілів в Україні з вибору оптимальних компонентів і устаткування. Стандартний комплект можна доповнити або повністю оновити. Встановлюються спеціалізовані крісла, підвіски з посиленням, елементи кондиціонування, вентиляції, перегородки і так далі.

Переобладнання вантажних авто — багатоетапний і досить складний процес, для його реалізації потрібні навички і професійні знання. Саме з цієї причини варто притягати фахівців з досвідом. Наші співробітники забезпечать гарантії надійності і якості усіх проведених робіт.

Ви отримаєте зручність використання. Також переобладнання мікроавтобусів на вантажній або інші види модернізацій дозволять отримати високу функціональність транспортного засобу.

Переробка фургона в мікроавтобус: переваги замовлення у нас

У нашій компанії гарантується чесна вартість переобладнання автомобіля без необґрунтованого збільшення прайса.

Переваги рішення:

  • можливість збільшити кількості місць для пасажирів з метою організації поїздок туристів, пасажирів;
  • досягнення функціональності, комфорту з використанням сучасних технологій, елементів, матеріалів;
  • велика надійність і безпека, у тому числі можна додати системи для зниження ризику перекидання, поліпшення шасі, додати стабілізацію і так далі;
  • підвищення безпеки, зручності за рахунок підголовників, підлокітників, м’якої оббивки, додавання ременів, подушок безпеки, формування аварійного виходу, монтаж обігріву, кондиціонування.

Переробка фургона в мікроавтобус може бути замовлена через сайт або з використанням розміщених на ньому контактних даних. Наші фахівці готові надати консультацію і виконати попередній розрахунок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяБердичівські слідчі поліції завершили розслідування ДТП на автошляху Житомир – Сквира
наступна статтяМайже половина продажів нових авто у Європі припадає на електрифіковані моделі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я