Epic Games розвиває автомобільний напрямок: електропікап GMC Hummer EV отримає ігрове програмне забезпечення

0

Пікап GMC Hummer EV отримає ігрове програмне забезпечення від Unreal Engine

Тут показаний, судячи з усього, не салон самого Хаммера, а демонстратор ігрового ПЗ, перекроєного під управління цифровим кокпітом автомобіля.

Електричний пікап GMC Hummer EV і його побратим GMC Hummer EV SUV здивують світ просунутою мультимедійною системою, в основу якої ляже ігрове програмне забезпечення Unreal Engine від Epic Games, творця відомих відеоігор Unreal Tournament і Fortnite.

Еволюція цього ПЗ в іграх націлена на безпрецедентне, за визначенням розробників, зростання деталізації, реалістичності і інтерактивності. (В середині 2021-го вийде вже п’ята версія, Unreal Engine 5.) А тепер Epic Games запустила ініціативу Unreal Engine HMI (людино-машинний інтерфейс), покликану принести движок в автопром. І концерн GM зі своїм новим Хаммером став першим споживачем цієї розробки.

У розвитку автомобільного напрямку Epic Games підтримають такі партнери, як BlackBerry з платформою QNX, Mapbox, Qualcomm Technologies, Siili Auto, Vectorform. Огляд Unreal Engine HMI можна переглянути на відео :

Взагалі-то ПЗ Unreal Engine деякі автовиробники вже використовували, але не в машинах, а в просунутих онлайн-конфігураторах. Тепер же у цій технології буде і нове амплуа: пожвавлення мультимедійного комплексу. Креативний директор по дизайну користувальницьких інтерфейсів в GM Скотт Мартін заявив:

«Використання Unreal Engine в GMC Hummer EV забезпечить кращу графіку, ніж будь-коли раніше. Ми в захваті від використання Unreal Engine в нашій кабіні і з нетерпінням чекаємо можливості поділитися більш детальною інформацією під час презентації автомобілі 20 жовтня ».

Модель отримає кілька версій по потужності аж до 1014 к.с., у неї будуть новітня версія автопілота Super Cruise і режим Crab Mode для руху по пересіченій місцевості по діагоналі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяMercedes-Benz презентував оновлену бізнес-стратегію – компанія з часом повністю перейде на електрокари
наступна статтяВ Очакові шахрай під приводом продажу авто ошукав чоловіка на 116 тис. грн

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я