Пікап Great Wall Steed 5 “завалив” іспит в Global NCAP. Відео

0
783

Організація Global NCAP провела четвертий раунд випробувань із серії «Більш безпечні автомобілі для Африки». Головним розчаруванням став пікап Great Wall Steed 5 зразка 2010 року, який «в базі» не має жодної подушки безпеки (АБС-у також немає). Захист дорослих отримало нульовий рейтинг, безпека дітей заслужила одну зірку. Імовірність отримання трав, які загрожують життю названа високою. Експерти сумніваються, що установка подушок, триточкових ременів і кріплень Isofix здатне що-небудь виправити.

Дизель 2.2 з п’ятиступінчастою “механікою” в ПАР видає 99 к.с., 180 Н / м. Початкова версія Single Cab коштує 182 900 рендів (338 тис грн), а Double Cab, як на краш-тесті, «починається» з 202 900 (370 тис грн).

Деформація після фронтального удару при 64 км / год не залишає водієві шансів на виживання: захист голови і ніг – поганий, грудей – слабкий. Манекен, що моделює трирічну дитину, зламався через погану роботи системи.

«Нульовий рейтинг Стіда дає дуже серйозні підстави для занепокоєння і демонструє різкий контраст між рекламними обіцянками і реальністю. Висока ймовірність небезпечних для життя травм повинна стати сигналом тривоги для будь-якого споживача, який розглядає покупку пікапа Steed 5 », – попередив від імені Global NCAP Девід Уорд. Зауважимо, у 2017 році австралійський Steed (Wingle 6) заробив двійку на тестах ANCAP.


Оновлений хетчбек Renault Kwid для ринку Бразилії відзначений двома зірками за захист дорослих і дітей. У базового Kwid є дві подушки, але немає АБС, триточкових ременів і кріплень Isofix. Манекен-дитина жорстко приклався головою.

Стандартне оснащення субкомпакта Haval H1 китайської збірки для ПАР включає пару подушок, АБС і Isofix, проте результат аналогічний Kwid  – дві зірки. «H1» з атмосферником 1.5 (94 к.с., 130 Н • м) на “механіці” вартує ті ж 202 900 рендів, що Steed 5 Double Cab.

Тепер Global NCAP продовжить переговори з національними регуляторами в Південній Африці про зміну норм безпеки, маючи на руках нову порцію «очевидних доказів». Автомобільна асоціація ПАР (AA South Africa) заявила: «Рішучі дії необхідні прямо зараз, тому що вони спрямовані на захист громадян. Небезпечних машин на наших дорогах просто не повинно бути ».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

2 × 4 =