Електричний гіперкар Battista потужністю 1900 кінських сил – чи буде він занадто швидким?

0

В нещодавньому інтерв’ю Top Gear бос Pininfarina Рене Воллманн розповів про майбутнє автомобільної марки. Компанія Pinnifarnia готова представити автомобіль – електричний гіперкар Battista, який буде володіти потужністю 1900 кінських сил та буде здатний до незбагненних характеристик. І виникає питання: чи буде він занадто швидким?

В даний час команда Pininfarina випробовує свій гіперкар Battista EV в випробувальному центрі Nardo в Італії, оскільки готується до поставок клієнтам у 2021 році. Воллманн пояснив Top gear, що команда Pininfarina має досить щільний графік: “Зараз ми робимо остаточну перевірку дизайну та калібрування систем. Зараз ми заморожуємо налаштування демпфера, пружин та стабілізатора, а також допрацьовуємо параметри в аеродинамічній трубі та тренажері. Після того, як ми це зробимо, протягом наступних кількох тижнів ми переходимо до калібрування, яке є великим майданчиком для інженерів. Ми будемо уточнювати режими приводу, векторизацією крутного моменту”.

Воллманн швидко зауважує, що Battista не зосереджений на встановленні часу кола, а доставляє задоволення від водіння. Воллманн пояснив Top Gear: “Ми не обов’язково переслідуємо час кола, це не те, для чого призначена машина. Це більше гіпер-GT – хороша поведінка на кривих дорогах. Якщо налаштувати автомобіль на спорт, а не на комфорт, то вони можуть стати досить нерівними ».

Хоча COVID-19 справив величезний вплив по всьому світу, Воллманн був впевнений, підтверджуючи часову шкалу для Top Gear: “Ми змінили план через зміни, але загалом затримка, яку нам завдали, була не такою поганою, як деякі затримки COVID приніс у світ “.

Battista є частиною захоплюючого майбутнього електромобілів, і ми сподіваємось побачити це авто в дії дуже швидко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЯпонія може заборонити продаж нових бензинових та дизельних автомобілів у середині 2030-х
наступна статтяAudi Q3 перетворилася в гібрид

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я