Британці порівняли ціни на на найпопулярніший електромобіль Nissan Leaf в різних країнах світу

0

Мова піде про японський електромобіль Nissan Leaf і його вартість в різних країнах, а також у порівнянні з ціною бензинового і електричного VW Golf

Деякий час тому британський сайт порівняв вартість автострахування Compare the Market на Nissan Leaf в 49 країнах світу. Вони взяли найостаннішу ринкову ціну моделі в лютому 2020 року прямо з офіційного сайту Nissan. Компанія пояснює, що це ненаукове дослідження і фірма особливо не переймалася з підрахунком реальної кінцевої ціни, з урахуванням всіх непрямих податкових послаблень, знижок дилерів, і т д. Дослідники просто використовували рекомендовану виробником роздрібну ціну. Деякі країни включають податкові знижки на електромобіль в ціну, в той час як в інших можуть бути стимули для того, щоб ціна була набагато нижча за ту, яка вказана на веб-сайті.

Найнижча ціна становила € 25.900 в Іспанії. Найвища ціна на Leaf була в Сінгапурі – € 100.142. Ось наприклад перші 16 найдешевших країн:

Почему электромобили такие дешёвые и стоимость Лифов в разных странах

Таблицю ви можете переглянути на порталі за посиланням – але варто зауважити, що з території України вас буде перенаправлено на 404 помилку. Чому це відбувається – пояснити важко. Тому варто користуватися VPN (наприклад, з Німеччини). Зрозуміло, секретна стратегічна інформація. А то раптом ці комі дізнаються, скільки коштує Ліф, скажімо, в Україні.  Ось посилання на таблицю :

17-37 місця. 

38-49 місця.

Різниця у вартості не має ніякого відношення до Nissan – все пов’язано з державним податком на транспортні засоби та структурою пільг

З точки зору стимулювання продажів електромобілів, зазначена в дослідженні номінальна вартість менш важлива, ніж різниця між електромобілем і аналогічним бензиновим автомобілем. У Ліфа немає прямого бензинового еквівалента, тому що, як ми знаємо, машина зроблена на електричній платформі. Але ось розбивка по Гольфу, який пропонувався як в бензиновому, так і в електричному варіантах:

Почему электромобили такие дешёвые и стоимость Лифов в разных странах

Як бачите, авто з ДВЗ платять багато податків: податок на вуглекислий газ, податок на NOx, податок на вагу і ПДВ. Електромобілі звільнені від усього цього.

Так що, кому потрібен Ліф – гайда в Іспанію. Ну якщо вас туди пустять.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяПредставлений ультра-чорний Lexus LC500
наступна статтяCadillac представив пасажирський дрон

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я