Porsche 911 GT2 RS побив рекорд Нюрбургрінга з офіційним пакетом. Відео

0

Заїзд відбувся 14 червня в присутності нотаріуса, але тільки 23 червня компанія опублікувала офіційні результати і виклала онлайн

У списку рекордів Нюрбургринга, встановлених на автомобілях Porsche, з’явився ще один. Модель Porsche 911 GT2 RS (це минуле покоління, так як в новому версії GT2 ще не було), оснащена новим пакетом Manthey Performance, пройшла Північну петлю (20,8 км) за 6: 43,3. Німці називають це рекорд кола для серійних спортивних автомобілів з допуском на дороги загального користування. Колишній рекорд становив 6: 48.047 (на тих же 20,8 км), належав моделі Mercedes-AMG GT Black Series і був поставлений в листопаді 2020 року.

За кермом 911-го перебував відомий за цілою низкою рекордів на Північній петлі тест-пілот Porsche Ларс Керн. Крім відсічення на 20,8 км компанія вказала і час за старої дистанції 20,6 км – 6: 38,835.

Планка рекорду була піднята відразу на 4,747 с. Але чому компанія порівнює нове досягнення саме з листопадовим 2020 го? Адже в 2018 році купе 911 GT2 RS зі схожим набором доопрацювань від команди Manthey-Racing (належить Porsche) з тим же Керн за кермом проїхало Нюрбургрінг за 6: 40.33 (правда там була відсічення на 20,6 км). Та машина теж була допущена на дороги загального користування і той набір теж можна було замовити, тільки в самій Manthey-Racing. Але серійним такий перекроєний спорткар не зважав, і сміливці, які поставили той набір змін на свої екземпляри GT2 RS, злітали з гарантії.

Автомобіль використовував шини Michelin Pilot Sport Cup 2 R, допущені для експлуатації на звичайних дорогах

Тепер розклад змінився кардинально. Партнери в Manthey-Racing разом з інженерами центру розробок Porsche в Вайссахе, створили новий пакет, який офіційно увійшов до програми Porsche Tequipment. Тепер цей тюнінг-пакет від Manthey можна замовити в центрах самої компанії Porsche (в Європі), і допрацьований автомобіль буде офіційно рахується серійним. До пакету можна купити гарантію Porsche Approved. Саме тому GT2 RS відправили на Північну петлю повторно. Справа була не стільки в секундах (нехай побити суперників – непогано), скільки в тому, що сам рекорд 911 GT2 RS в доопрацюванні від Manthey перебрався в статистиці з таблички «Не серійні або НЕ дорожні» в розділ «Серійні, дорожні».

У набір входять додаткові щитки на передньому бампері, вуглепластикові накладки на днище і додаткові елементи, що змінюють потік повітря в зоні передніх коліс, нові антикрило, дифузор і аеродинамічні диски на задніх колесах. При швидкості 200 км / год притискна сила виросла з 49 до 70 кг спереду і з 93 до 200 кг ззаду. Сюди додана гвинтова підвіска з амортизаторами, настройки яких можна регулювати без інструменту (спереду триступенева регулювання, ззаду – чотириступінчаста).

«З пакетом Manthey Performance 911 GT2 RS буквально прилипає до траси – особливо в швидких поворотах відчуваєш себе, майже як в гоночному автомобілі. Вражає те, як автомобіль видає свої 700 к.с., як чудово гальмує і при цьому завжди залишається слухняним і легким в управлінні », – заявив Керн.

Крім того, пакет включає гоночні гальмівні колодки для керамічних композитних гальм PCCB, які володіють підвищеною стійкістю до перегріву, що сприяють швидшому спрацьовування і більш точної дозуванні зусилля. Гальмівні шланги зі сталевою опліткою забезпечують більш чітке відчуття педалі. Магнієві колісні диски (20 дюймів спереду і 21 дюйм ззаду) легше серійних на 11,4 кг. (Можна вибрати їх колір: Brilliant Silver, Black, Aurum, White Gold Metallic, Platinum.) Нарешті, тут було встановлено додатковий водяний бак для розпилювальної системи охолодження інтеркулерів, збільшує серійний обсяг системи приблизно на дев’ять літрів, так що воду можна рідше заливати. Після Європи комплект може з’явитися на інших ринках.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяПятидверка Honda Civic поєднала два мотора з двома коробками
наступна статтяHonda показала новий Civic

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я