Porsche Taycan під час паркування виїхав на два автомобілі. Відео

0
147

Ми не впевнені, що сталося, але страховій компанії це не сподобається

Крутний момент електричного автомобіля може бути як благом, так і прокляттям, і водій цього Porsche Taycan засвоїв цей урок. З’явились кадри своєрідної аварії, на яких видно, як виглядає тихий район десь у Великобританії, судячи з цегляних будинків та тротуару і з того, що це – правобічне авто, тому це, мабуть, сталося у Великобританії.

 

Not sure what happened there

Це, звичайно, не найкращий варіант під’їзду, який ми коли-небудь бачили, але це все ще не повністю пояснює причину цієї дивної аварії. Можливо, водій наступив на педаль газу, замість того, щоб натиснути на гальмо, використовуючи велику потужність Taycan найгіршим можливим способом. Іншим правдоподібним поясненням є стан здоров’я, можливо, водій переніс інсульт і більше не мав можливості керувати транспортним засобом.

Незалежно від причини, страховій компанії це точно не сподобається

Porsche Taycan наїхав на припаркований позашляховик, перш ніж вилетіти з під’їзної частини, врізавшись у те, що схоже на попереднє покоління BMW 1 серії, перш ніж зупинитися з двома колесами у повітрі. Ми сподіваємось, що з водієм все гаразд, і це було просто дорогою помилкою на педалях, а не серцевим нападом.

Той миттєвий крутний момент, про який я згадував раніше, міг бути «винуватцем», оскільки водій, можливо, занадто сильно наступив на педаль «газу», і електродвигуни Taycan зробили свою справу. Зрештою, навіть базовий 4S має миттєвий крутний момент у 477 фунтів футів (647 Ньютон-метрів) крутного моменту. Porsche випустив меншу одномоторну версію із заднім приводом, але ця машина на колесах концепції Mission E не може бути нею, оскільки наразі вона доступна лише в Китаї.

Якщо ви знаєте, що сталося (і де), будь ласка, повідомте нам про це в коментарях нижче.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

7 − 4 =