Преміальний суббренд Great Wall запропонує новий кросовер у вигляді гібрида, без можливості підзарядки від електромережі

0

Опубліковані фотографії ще одного нового паркетника марки Wey. Модель запропонують у вигляді гібрида без можливості підзарядки від електромережі.

Поява «традиційних» версій виключати теж не можна. Швидше за все, на ринок новинка вийде вже в цьому році.

Преміальний бренд Wey в портфелі компанії Great Wall з’явився в 2016-му. Стартував він непогано, проте потім попит почав стрімко падати, ось і минулий рік марка закінчила в «мінусі»: в Китаї реалізовано 78 500 машин, що на 22% менше в порівнянні з 2019-м. Рятувати продажі покликані нові моделі.

Так, зовсім недавно на ринок вийшов позашляховик Tank 300, а в січні було оголошено про створення «кавової» серії паркетників. Їх первістком став кросовер Mocha довжиною 4875 мм (до речі, лише нам це ім’я ріже слух, адже слово позначає кави, тобто більш звичний «мокка»), він повинен дістатися до дилерів в березні. Пізніше до нього приєднається молодший SUV, його знімки і основні характеристики внесли в базу китайського Мінпрому.

Шильдик на багажних дверях (він ліворуч) повідомляє, що перед нами Macchiato. Втім, на фото є й інші варіанти (їх розшифрувати не вдалося), так що ім’я ще може змінитися, хоча воно все ж буде мати відношення до кави. Зовні паркетник перегукується з Mocha, молодша модель теж отримала велику радіаторну решітку і вузьку світлодіодну оптику, також для неї передбачені контрастні вставки спереду. Але буде і версія з гратами меншого розміру. А ось висувні ручки дверей, які є у Wey Mocha, Macchiato (поки будемо називати його так) не дістались.

Довжина другого SUV «кавового» сімейства дорівнює 4520 мм, ширина – 1855 мм, висота – 1665 мм, колісна база – 2710 мм. Найкомпактнішим в гамі Wey цей крос не став, модель VV5 менше, її довжина становить 4462 мм, відстань між осями – 2680 мм.

Салон ще не засвічений. Mocha отримав невеликий екран «панельки», адже всі основні показники відображає проекційний дисплей, він же виконує роль навігатора. Але компактному кросу на правах більш доступної моделі цілком могла дістатися «звичайна» віртуальна «панелька».

Macchiato поки заявлений тільки в вигляді гібрида без можливості підзарядки від електромережі. Крос отримав установку на основі «атмосферника» 1.5 (102 к.с.), за попередньою інформацією, сукупна віддача – 140 к.с., привід – лише передній. Також не виключено, що у паркетника будуть і «традиційні» версії.

Тим часом спеціально для моделей «кавовій» серії була розроблена «цифрова платформа» Coffee Intelligence. Зокрема, у Wey Mocha є автопілот третього рівня (авто може саме їхати по трасі), роботу якого забезпечують чіп Qualcomm 8155, безліч датчиків і камер, лідар. Ще у старшого кросу є 5G і V2X (кросовер може обмінюватися даними з дорожньою інфраструктурою та іншими автомобілями). Але ось перепало чи щось з цього набору Macchiato – невідомо.

Wey Mocha

Wey Mocha

Wey Mocha

На батьківщині продажу молодшого SUV, ймовірно, стартують до кінця поточного року. Восени Great Wall планує вивести марку Wey на європейський ринок, хоча, швидше за все, там спочатку з’явиться флагманський Mocha.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

20 − 11 =